Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámení

Ahojky mladá neznámá, rád bych poznal milou a příjemnou inteligentní dívku, nekuřačku, s romantickou duší a úsměvem na rtech, se kterou bych mohl společně sdílet všechno to krásné, co život přináší ... Pokud jsi to právě Ty, budu moc rád, když se mi ozveš. Za Tvou odpověď Ti předem děkuji. Měj se zatím moc krásně a užívej života. Protože věz, že: Život je jako krásná kniha. Nemá cenu pro toho, kdo neumí číst… (bohužel již více nejde napsat, ale slibuji, že příště o sobě napíšu mnohem více)

Ahoj, rád bych tu našel upřímné kamarádské seznámení, které by mohlo vzájemně zajiskřit a pokračovat ve spolu vytvoření hezkého partnerského a vážného vztahu.Nelehké, ale snad néé nemožné.

Hledá se svéhlavá, náladová, tvrdohlavá, umíněná, neústupná, dominantní slečna/paní, na seznámení. ZN: Protiklady se prý přitahují. :)

Kino
Divadlo
Hudba
Kolo
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Ahoj, hledám ženu, která ví co chce. Mám vyřešenou minulost a taky mám dvě skvělé děti. Bohužel jen jednou za dva týdny na víkend. K úplné pohodě mi chybíš už jen Ty...

Ahoj, já 187cm, štíhlé postavy, mladšího vzhledu, bydlím a pracuji v Praze hledám štíhlou dívku z Prahy a okolí 175+. Sportuji, jsem spolehlivý. Jednám s lidmi tak, jako ti lidé jednají se mnou. Dík za odpověď. M.

Ahoj, jsem štíhlé postavy, mladšího vzhledu, bydlím i pracuji v Praze, jsem vysoký 190cm, hnědé vlasy na krátko, jsem nekuřák. Hledám slečnu 25-40let, Praha a okolí Prahy. Jinak jsem svobodný bez závazků, s lidmi komunikuji normálně, na seznamku píši protože se pracovně s moc ženami nesetkám a riskovat trapný omyl na veřejnosti se mě moc nechce. Můžeme si napsat několik emailů, nebo popovídat po telefonu. Uvidíme. Přeji příjemný zbytek dne. M.

Rád bych se seznámil se štíhlejší ženou z Kladna nebo okolí, která také už nechce být sama. Můžeme si napsat pár řádků, zajít na kávu a dál se uvidí. Vzájemné sympatie rozhodnou, jedno dítě není překážkou. Já jsem rozvedený, bez závazků, 38/170, SŠ. Prosím foto. JardaDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
České Budějovice
Muž | 41 let
Olomouc
Muž | 38 let
Olomouc
Muž | 42 let
Mariánské Lázně

Ve svém věku už bych asi neměl příliš vybírat, přesto popíšu svůj ideál a budu doufat: Inteligentní, inspirativní a samostatná žena (33 až 37), která má VŠ vzdělání, tvůrčí/intelektuální profesi, městský životní styl (kulturní, nekonzumní) a vkus. Nemá děti, ale brzy (sic) chce. Osobitá, netuctová a spíše samotářská povaha (INTJ, INFJ). Ironie a lehký cynismus vítány, na rozdíl od víry, esoteriky, eskapismu, tabakismu, nadváhy a psů. Důležitější než shodné koníčky je důvěra, tolerance… a láska.

Hledám nezadaná dívko z Olomouce právě Tebe.Tebe která budeš ráda.Když ti ráno přijde sms: Jak jsi se vyspala lásko? Hledám tebe.Které řeknu, že jsi krásná i když maš na sobě tepláky a jsi rozespalá.Tebe, co tě svým kamarádům představím se slovy Tak to je muj miláček.Tebe, co ti řeknu, že máš nejkrásnější oči na světě.Hledám tebe, co poznám kdy maš špatnou náladu a pokusím se ti ji zlepšit. Tebe, co si před všemi dokážeme říct Miluju Tě! Na tvém věku nezáleží. Pouze bez dětí

Hledám tu jako každý jiný, vztah a lásku. Ale láska, ta se najít nedá. Moc rád by jsem poznal ženu, slečnu, která by nechtěla být sama, jako já. Miluji cestování, kulturu a čas strávený s rodinou. Rád by jsem tyto věci sdílel s tebou. Budu rád když napíšeš. Nečekám, že tu nějakou ženu, slečnu poznám, ale věřím, že jsi.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 39 let
Trutnov
Muž | 41 let
Jičín
Muž | 39 let
Plzeň
Muž | 38 let
Chrudim