Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámeníPlzeň

Kino
Divadlo
Hudba
Lyžování
Plavání
Příroda
Výlety
Cestování

Sympatický a dobře zabezpečený pohodář hledá sympatickou a inteligentní holku do 40 let, která nechce být sama a vysedáváni u internetové seznamky jí neuspokojuje. Jsem nezadaný, nezávislý, nemám žádné dluhy ani exekuce, nepiju, drogy neberu, automaty nehraju, nejsem v žádné sektě, komunisty nevolím, trestní rejstřík čistý, mám dobrou práci, vlastní dům, nejsem mamánek ani povoláním syn.

MužVážně 46 let Plzeň

TOP  25.5.2020

Co si spolu udělat hezký život, mít se rádi, těšit se na sebe, smát se i mluvit o vážných věcech, sportovat, cestovat, poznávat a užívat si sebe navzájem, rodiny, harmonie a štěstí? Ale popořadě... napřed se musíme seznámit :-) Tady jeden 44/185 co rád sportuje, kutí kolem domu, ale občas i zarelaxuje u hezkého filmu. Nejsem nešťastný ani zklamaný, ale k úplnému štěstí mi chybíš ještě právě Ty :-)

MužVážně 46 let Plzeň

TOP  25.5.2020

Hledá se žena s jiskrou v oku :-) Rád sportuju, cestuju, fotím a kutím kolem domu. Jestli tam někde jsi, tak se ozvi. Budu se těšit :-)

MužVážně 42 let Plzeň

TOP  26.5.2020

Inteligentní a vzdělaný muž hledá pro vážný vztah správný ženský protějšek. Rád bych podobně pohodovou a nejlépe i štíhlou přítelkyni. Můžeme i založit rodinu. Popovídáme?

MužVážně 40 let Plzeň

TOP  26.5.2020

Hezký den všem čtenářkám a případným čtenářům. Pro čtenáře sděluji, že hledám čtenářku, tedy dívku, slečnu, ženu. Bude skvělé, budeš-li mladší, než jsem já, ještě lepší pokud budeš štíhlá, milá a úplně nejsuprovější :-) budeš-li nekuřačka. Těším se na zcela jistě přehršel odpovědí ;-)

MužVážně 43 let Plzeň

TOP  26.5.2020

Pokud máš podobně jako já ráda procházky v přírodě, třeba i s pejsky - zajdeme popovídat u kávy, svařeného vína a projít se? Jestli si padneme do oka a porozumíme pro něco víc?

MužVážně 43 let Plzeň

TOP  26.5.2020

Ahoj, je tu sexy, voňavá a zdravá kráska pro mě?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Praha
Muž | 42 let
Semily
Muž | 40 let
Karviná
Muž | 45 let
Praha

MužVážně 42 let Plzeň

TOP  25.5.2020

Slečna, žena, pro vážný vztah do životní pohody i nepohody? Se smyslem pro humor, která také s chutí vyrazí na nenáročný výlet do přírody. Můžeme si zatím popovídat nebo spolu mrknout někam na vínko, kafíčko.

MužVážně 42 let Plzeň

TOP  25.5.2020

Ahoj, nabízím široké přátelství (možná víc) ženě, která dokáže ustoupit od nedostupných ideálů a spokojit se s možná skromným ale příjemným žitím ve dvou.

MužVážně 42 let Plzeň

TOP  25.5.2020

Hledám správnou, milou a štíhlejší ženu do páru, jednoduše pro život. Jsem pohodář, práci mám solidní, ale nechci trávit zbytečně mnoho času kariérou, raději společně na procházkách v přírodě, v létě u vody či na chatě. Nejlépe pořídit si vlastní domek, rodinku. Máš podobný životní názor?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Olomouc
Muž | 46 let
Praha
Muž | 46 let
Mariánské Lázně
Muž | 42 let
Mariánské Lázně