Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámení

Zdravím, jsem VŠ, svobodný, s vlastním domem v Brně, ale bez mimča. Na poslední chvíli jsem si v 45 letech vzpomněl, že bych aspoň jedno mimčo chtěl... Pokud jsi na stejné vlně, tak se ozvi. Zvu Tě na kafe.

Ahoj holky, až přejde tady ta zoombie apokalypsa, co takhle vyrazit na motorce....nebo i jiném stroji??? Jsem samostatný, čistotný, bezdlužný a nechci fakt žádnou hysterku! Free ride a taky free live!!!

Ahoj, je tu mormální, spolehlivá, upřímná žena, který ví co chce? Máš ráda hudbu, pěkný film, dobré jídlo, přírodu, legraci? Pár kilo navíc nevadí. Napišme si, zajdeme na kávu, nebo něco dobrého a uvidíme, co bude dál.....

Hledám slečnu , ženu štíhlejší postavy, která žije na vesnici.Věk 35 - 45 let.Vztah k přírodě , zahradě.Já štíhlé postavy 174/80, veselé , upřímné povahy. nekuřák.

Ahoj, z nedostatku příležitostí, hledám ženu na vážné seznámení. Jsem těl. postižený, PID, pracující, soběstačný. Mám skoro vše, jen ta pravá chybí. Majdu tě tady? Chodím kolébavou chůzí a jsem inkontinentní.

Sympatický a snad i pohledný podnikatel se smyslem pro humor hledá ženu, se kterou bude kráčet společnou životní cestou. Pokud jsi osamělá a chybí ti spřízněná duše, která ti bude oporou a stabilním partnerem do nepohody, ozvi se. Budu tvým rytířem a ochráncem – nehledám krásu a dokonalost, hledám pohodovou partnerku pro život. Ozvi se, čekám :-).

Myslíš, že jsi atraktivní, soběstačná dáma, že muže nepotřebuješ, nebo nechceš, protože už tě několikrát zklamali? Muž je pro tebe jen na pobavení a to málo kdy, ovšem v nitru se skrývá ta malá holčička, která touží po pohlazení? Nechceš dát ještě šanci sympatickému optimistovi a věnovat mu chvilku svého času? Jestli hraješ fair play jako já, rád tě poznám!!Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
Ústí nad Labem
Muž | 51 let
Praha
Muž | 47 let
Plzeň
Muž | 51 let
Praha

Hledám 2 ženy, nejlépe Bi, pro trvalý vztah a založení rodiny, kamarádky výhodou :-).

Hledáš partnera pro společný život, na prožívání každodenních radostí i občasných starostí, rodinu? A měl by to být VŠ, svobodný, fin. nezávislý, z Liberce, který občas rád zajde na večeři nebo na skleničku vína, do kina, jezdí na chatu do Českého ráje, rád plave v moři, je vášnivý čtenář, domácí kutil, optimista s realistickým pohledem na svět, tolerantní avšak rozhodný a který by Ti byl oporou, tak ten se bude od Tebe, sympatické VŠ nebo SŠ, ve věku 30-44 let, těšit na odpověď :-).

Jsem rozvedený, bezdětný, zrakově postižený muž a hledám ženu k vážnému vztahu i mírně starší. Mám rád přírodu, procházky, kolo, hudbu, kino, divadlo a dobré jídlo. Děti nejsou překážkou, má je rád, sám mám zkušenosti se svou 6-letou neteří. Bydlím sám v Brně v malém bytě. Nebráním se ani hlubokému přátelství.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 51 let
Příbram
Muž | 46 let
Znojmo
Muž | 48 let
Benešov
Muž | 45 let
Brno