Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámení

MužVážně 46 let Brno

TOP  27.5.2020

Zdravím, jsem VŠ, svobodný, s vlastním domem v Brně, ale bez mimča. Na poslední chvíli jsem si v 45 letech vzpomněl, že bych aspoň jedno mimčo chtěl... Pokud jsi na stejné vlně, tak se ozvi. Zvu Tě na kafe.

MužVážně 51 let Brno

TOP  27.5.2020
Kolo
Plavání
Výlety
Cestování

Ahoj holky, až přejde tady ta zoombie apokalypsa, co takhle vyrazit na motorce....nebo i jiném stroji??? Jsem samostatný, čistotný, bezdlužný a nechci fakt žádnou hysterku! Free ride a taky free live!!!

ahoj , žena co hledá věrnost, klid, pohodu zázemí.Jsem vdovec a není to ono v prázdném bytě..

MužVážně 52 let Slaný

TOP  27.5.2020
Kino
Hudba
Kolo
Turistika
Výlety
Cestování

Najde se nezadaná žena, která má dojem, že ji v životě něco schází a ráda by to v tom letošním roce změnila? Jsem nezadaný muž... hledám vážný vztah a rád tě poznám. Najdeme se? Můžeme vyjít štěstí naproti a třeba to vyjde. Pokud to cítíš stejně jako já, tak se budu těšit na tvé písmenka.

MužVážně 48 let Liberec

TOP  26.5.2020

Sympatický a snad i pohledný podnikatel se smyslem pro humor hledá ženu, se kterou bude kráčet společnou životní cestou. Pokud jsi osamělá a chybí ti spřízněná duše, která ti bude oporou a stabilním partnerem do nepohody, ozvi se. Budu tvým rytířem a ochráncem – nehledám krásu a dokonalost, hledám pohodovou partnerku pro život. Ozvi se, čekám :-).

MužVážně 48 let Liberec

TOP  26.5.2020

Hledám 2 ženy, nejlépe Bi, pro trvalý vztah a založení rodiny, kamarádky výhodou :-).

MužVážně 46 let Praha

TOP  26.5.2020

Rád poznám příjemnou ženu, její věk neřeším.Ženu, která by ráda sdílela s někým radosti života, mohla se na někoho těšit a měla partnera, který jí dokáže být oporou a chce prožívat vše krásné, co život nabízí. Dítě není překážkou.Zní to moc vážně? Zdání klame.Smysl pro humor mám velký. Ale až z očí do očí. Nemám problém napsat jako 1., občas to udělám, ale stále sledovat nové inzeráty, to mi nějak nejde, ale snažím se, snad není přece nic ponižujícího, když když žena napíše jako první.Vždy odepíšiDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 52 let
Praha
Muž | 46 let
Vyškov
Muž | 52 let
Slaný
Muž | 52 let
Zlín

Ahoj, hledám ženu na vážný vztah.Jsem společensky založený, svobodný, bezdětný a se smyslem pro humor.Mám rád cyklistiku, turistiku, tenis, hudbu.Děti nejsou překážkou.Najdeme se?Písněte a třeba to vyjde.

MužVážně 47 let Praha

TOP  26.5.2020

Ahoj, najde se tady žena, která by chtěla mít smysl života v dětech a rodině, místo cestování po světě a budování vlastní kariéry?Hledám samostatnou ženu, které nabízím bydlení, zázemí, pomoc a třeba sebe.Praha, Praha západ

Hledám ženu, nebo maminku s dítětem kolem 35 let se kterou bych mohl mít rodinu, a která má problém s bydlením.Já 46, 173, 70, VŠ nekuřák, zaměstnanec v Praze, ne dluhy, bydlení bez problémů na Praze západ, 10km od Prahy.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Brno
Muž | 47 let
Příbram
Muž | 50 let
Kralupy n. Vltavou
Muž | 46 let
Náchod