Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámení

MužVážně 53 let Praha

TOP  31.3.2020

Ahoj. Oslovit slečnu do 40 let, bez z., se tímto snaží osamělý, smutný bezprobl.nekuřák, abst. 52;171, mladšího zevn.

MužVážně 50 let Praha

TOP  31.3.2020
Kino
Kolo
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety

Jsem sportovní typ, majitel truhlářské firmy. Hledám ženu přiměřeného věku pro společné chvíle snad i víc.Děti mi nevadí.

MužVážně 52 let Zlín

TOP  31.3.2020

Třeba právě teď je ten nejlepší čas k seznámení. Mám 52 let, 180 cm a volné místo v srdci i vedle sebe. Rád bych potkal vlastně úplně obyčejnou, citlivou duši, toužící po klidném životě a stálém vztahu. Nejsem sportovec, ani hospodský povaleč - čas raději věnuji knihám, filmům, zahradě, práci, výletům...

MužVážně 51 let Brno

TOP  31.3.2020

Ahoj holky, až přejde tady ta zoombie apokalypsa, co takhle vyrazit na motorce....nebo i jiném stroji??? Jsem samostatný, čistotný, bezdlužný a nechci fakt žádnou hysterku! Free ride a taky free live!!!

MužVážně 51 let Plzeň

TOP  31.3.2020

Nesnadno zařaditelný. Neobvykle žijící. Hledá a uvědomuje si, že nejde o otázku jakou má šanci najít, ale o to zda je nějaká šance. Klidný samotář a přesto na rockovém koncertě zmítán výdechy reproduktorů. Jemný a přesto hrubých dlaní. Něžný, romantický a přesto realista. Hravý a přitom zodpovědný. Nekuřák, smutný z nastavení společnosti k přírodě. Nepoutá na první pohled, ale ukrývá nečekaný potenciál. Hledá štíhlou, jemnou ženu. Živou, ne však živelnou. Něhu, cit, upřímnost, obdiv, důvěru, ...

Ahoj děvčata! Kde všechna jste? Člověk nemůže legálně na rande a když už, tak s tím náhubkem. To mi povídejte, jak vlepit pusu na tvář - přes dvě roušky? To je skoro úkol pro vědce! Byl by tady jeden taťka 14 letého syna, 49/182/95, šikovný, empatický, vnímavý a povídavý. Trochu sportu, trochu kultury i vařit se musel naučit. V dáli už vidí konec karantény, vy ne? Těším se a předpokládám mírný smysl pro humor, ostatní nechť má volný průběh. Pro zvědavé fotku i delší texty -mailem.

Rád bych potkal děvče, které by chtělo trávit svůj čas se mnou. Dělat někomu jednočlennou zážitkovou agenturu pro občasné volné chvilky mě už nebaví.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 49 let
Holešov
Muž | 51 let
Liberec
Muž | 52 let
Ústí nad Labem
Muž | 52 let
Brno

MužVážně 53 let Praha

TOP  30.3.2020

Ahoj, je tak smutno, jak jen může po celoživotní izolaci být. Pokud by se slečna do 40let bez z. chtěla dovědět více, bude spolehlivý nekuř. , abst. 52;171 rád za odpověď .

MužVážně 51 let Ostrava

TOP  30.3.2020

nejak porad nemuzu najit sympatickou vasnivou romanticku na spolecne chvile v beskydech, jesenikach, divadle, vinotece, na koncertu, hudebnim festivalu, zajimave umelecke vystavy, na kole, u vody, pri zapadu slunce, pri sneni, poslechu hudby, v objeti ci libani ...abychom mohli zivot prozit a nejen zit. (ss/vs nekur. ov. a blizke okoli)

Rád bych poznal inteligentní, samostatnou a sympatickou ženou přiměřeného věku z Ostravy a okolí, která nehledá jen lásku a bezchybný protějšek. Naivky, tady neztrácejte čas!

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 55 let
Brandýs n.L.-St.Boleslav
Muž | 51 let
Frýdek-Místek
Muž | 50 let
Klatovy
Muž | 49 let
Kroměříž