Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámení

… rád bych poznal milou a příjemnou inteligentní dívku/ženu, do 50 let - nekuřačku, která by mela zájem společně sdílet všechno to krásné, co život přináší. Upřednostňuji trvalejší vztah – nebráním se ale ani víkendové lásce. Bydlím ve Vídni - Přistehování možné i vítané. Feedback s fotografii je zárukou mé odpovědi.

Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Sympaťák, veselý, spolehlivý a dobře finančně zajištěný na půl Francouz s vyřešenou minulostí. Mám rád rodinu, venkov, cestování, sport, kulturu a společnost. Rád poznám veselou ženu štíhlejší postavy do 53 let pro společný bezstarostný život. Dítě nebo jiný region nejsou pro mě překážkou. Pokud máš uzavřenou minulost, hledáš lásku, vzájemné porozumění, pohodu, ráda se směješ a pro nedostatek příležitosti se ti nedaří potkat toho správného partnera, tak napiš. Na odpověď s fotkou se budu těšit.

MužVážně 54 let Opava

TOP  22.9.2019

Rád bych poznal obyčejnou, štíhlou, milou a pohodovou černovlásku ( černovláska není podmínkou) ve věku 35 až 59 let, ve které bych našel kamarádku, přítelkyni a milenku. Mimo jiné jsem motorkář.

MužVážně 59 let Praha

TOP  22.9.2019
Kino
Hudba
Plavání
Příroda

Hledám ženu hodnou, štíhlou a pohlednou, se kterou se ráno budu nerad loučit, a na kterou se večer budu těšit ! Pokud tady jsi, budu rád za odpověď s fotem.

Jsem VŠ 181/82, usměvavý a pohodový sympaťák, štíhlý, pohledný, rodinný typ. Mám rád aktivní život, přírodu, výlety, cestování, ale také relax, knihy, dobrý film. Jsem věrný a spolehlivý, jsem profesně úspěšný a zajištěný. Hledám hodnou ženu, 44-52 let, nekuřačku, s pozitivním náhledem na život a podobnými zájmy, která ještě touží po lásce a příjemném domovu.

MužVážně 54 let Praha

TOP  22.9.2019

Hledám aktivní, štíhlou přítelkyni z celé ČR pro trvalý vztah, která z pohodlí domova občas vyrazí na kolo, výlet do přírody, v zimě na lyže, za kulturou, ráda cestuje. Jsem svobodný, bez závazku, ne však bez životních zkušeností, takže vím jak je důležité mít někoho vedle sebe.

MužVážně 54 let Ostrava

TOP  22.9.2019
Běh
Turistika
Příroda
Vaření
Zvířata

Chtěl bych Tě přivinout když zima nastane. Pocítit skřehlé tělo Tvé , zahřát Tě polibkem, pohlazením a zašeptat... nemluv, jen poslouchej, poslouchej tlukot mého srdce. Slyšíš...bije....bije jen pro Tebe. Neodstrkuj mě když chlad z Tvého těla pomine. Mé srdce je stále na svém místě...poslouchej... bije...slyšíš , jen pro Tebe, nechej se přivinout i když nám není dvacet, stačí jen chtít........Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 57 let
Praha
Muž | 55 let
Praha
Muž | 59 let
Praha
Muž | 59 let
Havířov

MužVážně 59 let Sušice

TOP  22.9.2019

58letý duchem mladý pán – do kina na koncerty i divadla bych Vás pozval rád. Rozvedený jsem – nekuřákem a téměř abstinentem též. K moři na výlety i procházky bych Vás rád doprovodil. Hledám ženu, se kterou bych se hýčkal, inspiroval, smál, povídal a abychom si rozuměli a v pohodě a porozumění přežili zbývající roky života.

MužVážně 54 let Plzeň

TOP  22.9.2019

Ahoj.Chtěl bych seznámit s pohodovou ženou od 47-52 let.v Plzňi a okolí.Jsem rozvedený pohodář z vyřešenou minulostí, ale pořád mi něco chybí.Někdo komu bych mohl dát pusu vzít za ruku a jít se projít do lesa a nebo do kina atd.Jestli jěště tady žije taková žena, budu se těšit že se seznámíme.

MužVážně 54 let Trutnov

TOP  22.9.2019

Pokud 5x odpovíš ano, tak jsi ta co hledám: jsi holka z dědiny? dáváš přednost procházkám v přírodě před návštěvou kina? děti máš již odrostlé a samostatné? ráda si večer povídáš ve dvou při sklence vína? miluješ svoje vnoučata? Pokud tě zaujme můj inzerát, tak prosím také něco o sobě. Ještě pro doplnění: nehledám ženu na víkendy, ale na každodenní život.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 57 let
ZAHRANIČÍ - ostatní
Muž | 60 let
Ústí nad Labem
Muž | 57 let
Písek
Muž | 56 let
Brno-venkov