Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s dětmi hledá ji : Vážná seznámení

Ahoj jmenuji se Pepa a hledám přítelkyni je mi 30 let a bydlím ve Štětí děkuji za odpovědi jen s fotkou

Rád se tu seznámím s nějakou sympatickou maminkou. Navrhuji se napoprvé třeba i jen na krátkou chvilku někde setkat, a při posezení někde u dobré kávy si můžeme o sobě navzájem říci více a pokusíme se poznat zda jsou možné mezi námi nějaké vzájemné sympatie. Souhlasíš? Ještě před setkáním můžeme emailem vyměnit fota. Budu se těšit na tvoji odpověď.

Ahoj všem hledám ženu, která opravdu už ví co chce, nebojí se překážek, snaží se vyřešit danou situaci společně a neuteče při prvním problému. Už Tě nebaví být sice s přáteli, ale přitom sama, nemáš u sebe spřízněnou duši, i když máš spoustu známých, ale nemáš koho vzít za ruku, chybí Ti někdo blízký s kým se můžeš obejmout, někoho s kým může být znova život fajn i když se zrovna nedaří ....? Pokud už nechceš být sama, zkus napsat a třeba to vyjde zrovna nám. Já 41/182 s dětmi a Ty ....?

Pokud Ti nevadí, že mám pozitivní vztah k pravdě, duchovnu, integrální józe, meditacím a rád vnitřně svítím,tak má smysl,abys četla dál. Ono totiž ne každý to dobře snáší a některé lidi to časem může i dost iritovat. Jsem abstinent a nekuřák. Pohl. modrooký s velkorysou a trpělivou náturou. Momentálně mám dvě malé holčičky ve střídavé péči a tak vlastně nevím jestli hledat nejprve hospodyni, partnerku, chůvu nebo rovnou bohyni se vším, ale podstatné je jestli jdeš za světlem.Zázemí mám.Ozvi se:)

Jestli tady je někde maminka, která má stejně jako já děti ve své vlastní péči, (já kluka 11, na fotce v hnědé mikině) a myslí si, že ve dvou se to lépe táhne, pak ať se klidně ozve. Já nekoušu. Bydlím 3 km od Berouna ve svém velkém RD; pracuji v Praze.

smutný taťulda hledá .......najdu osudovou lásku

Ahoj, hledám sympatickou bikerku na víkendové kolo i letní cykloturistiku + spoustu dalších věcí - běh, lyže hory cestování atd.. vše jak s dětmi nebo jen ve 2..já 40/180 a ty ?

Jsem stabilní, samostatný chlap, vegetarián. Mám sedmiletou dcerušku ve střídavé péči. Ve svém volném čase 15x za den nakupuji u v dcery obchodě. Přebaluji panenky, jezdím autobusem na gauči, prohrávám člobrdo, pexeso, černého petra, potají likviduji poklady jako kaštany, kamínky a další zajímavé předměty, potím se hrůzou u průlízek, koučuji jak být správným cyklistou a po večerech rád čtu příběhy Astrid Lindgren, jako děti z Bullerbynu a Pippi.

RAD se seznamim se sympatickou (NEJL.submisivni hodnou)divkou-ženou 18-40 pro život.jsem sympat.dominantnějši podnikatel 36 z centra prahy svobodny otec.

RAD se seznamim se sympatickou divkou-ženou 18-40 pro život.jsem sympat.podnikatel 36 z centra prahy svobodny otec.