Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s dětmi hledá ji : Vážná seznámení

Nesportujeme,rádi jíme,mlsáme a koukáme na pohádky............ale jinak jsme naprosto báječnííííí!!!!!!!!

Rád se seznámím s příjemnou mladší ženou která má také zájem o navázání nového partnerského vztahu. Pokusíme se o to spolu? Jsem pohodový muž s vyřešenou minulostí Tvé děti nejsou pro mě překážkou. Navrhuji napoprvé nejprve třeba i jen krátké osobní setkání které jistě napoví o možnosti našich případných vzájemných sympatií. Ozveš se?

46 letý Brňák, hledá obyčejnou, hodnou, věrnou partnerku do 49 roků ( děti nejsou překážkou) z Brna a okolí k vážnému seznámení, a vytvořit společnou rodinu, najít novou lásku a s úsměvem prožít společný zbytek života.Foto pošlu na email.

Věřím, že jsem Tě jistě potkal (máme podobné záliby), určitě jsme se si i líbili (máme štíhlou až sportovní postavu a vypadáme sympaticky - Ty v mých očích jsi ale nádherná), oba bychom si měli co říct (jsme inteligentní VŠ/SŠ s rozhledem, přitom rozesmátí romantici). Ale než jsme se stihli oslovit, doběhla ke mně dcera, a Ty ses zalekla, že jsem již zadaný (nejsem). Musíme tedy doufat, že budeme mít další příležitost (na procházce, na výletě, při sportu nebo jen tak v MHD či zde). Prosím o foto

Na úvod bych si s Tebou rád vyměnil pár slov, povídal si, jak se máš, co Tě baví nebo naopak. A když uvidíme, že to dává smysl, tak Tě poznal osobně. Mohli bychom třeba jen tak projít nebo za kulturou či se napít někde něčeho dobrého. Uvidíme, vše ukáže čas. A ještě kdo jsem, 43/175, rozvedený, s jedním dítětem, mírné přátelské povahy. Hledám vážnou známost, někoho spolehlivého, s vyřešenou minulostí.

Mám děti prvních 14 dnů v červenci a pak od 6.8. na týden a rád bych s nimi na dovču po Čechách - nějaké místo s bazénem, venkovním koupáním, zázemím pro děti, s možností na kola atd., chce se někdo přidat také s dětmi ? ...pokud jsi sportovně založená a máš dítě / děti ve věku do 14 let, ozvi se. Bezdětné prosím ne.... Zatím mám 1 TIP na Vysočině, těším se. Pepa

! POZOR ! Vypisuje se KONKURZ na batůžek. Výherkyně konkurzu získá možnost zažít to, o čem jiní jen sní. Za každé ano na následující otázky si přičti jeden bod a výsledek napiš do odpovědi. Jsi milá? Jsi štíhlá? Máš max. 170 cm? Máš 20 + - 5 let? Máš dlouhé vlasy? Máš ráda něžnosti? Jsi mazlivá? Jsi pozitivní? Máš málo bodů? Nevadí, třeba máš jiné přednosti...napiš proč by jsi chtěla vyhrát právě ty... :-)

V jednoduchosti je krása ... takže ... hledám osamělou ženu klidné a vyrovnané povahy pro vážné seznámení a následně společný život, výlety, dovolená, zkrátka život ve vším všudy. Klidně můžeš být i maminkou s dítětem, není rozhodně překážkou. Mám dvě děti (jedno v péči). Samozřejmě záleží na vzájemných sympatiích, ale kdo nic nezkusí, nic nemá. Prosím opravdu jen vážné a seriózní nabídky. Děkuji.

Ahoj hledam mladou dívku 15-25let a treba i s dětmi a která je na starší muze 50 let . A hledá uz muze který se o postará úplně ve vsem o zenu i deti a je s vlastním domem penězi a dovede byt verny spolehlivý odpovědný obětavý nepije a nekouří . A zenu která chce mit svuj zivot bez rodicu a mit treba hned sve deti a nebaví ji školy a chodit do prace a na neco setrit .A chce mit všechno hned aby ji muz živil a o vše se postaral a hledá u muze pro sebe výhody .