Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On s dětmi hledá ji : Vážná seznámení

Samochválu použije kde kdo, zjednodušený popis nezaujme a líbivé fráze? ... K ničemu. Jsem velice skromný, stačí mi pouze jedna z Vás. Sympatická se smyslem pro humor - smích léčí, alespoň trochu aktivní a kdo ví co chce. Prosím o foto, které může napovědět.

Nedívej se na vzhled člověka, může klamat. Neposlouchej sladká slova, můžou lhát. Dívej se na činy, které je pro TEBE druhý člověk schopný udělat.Jen tehdy poznáš, za co stojí a za co tě má...

Ahoj hledám touto cestou normální sportovně založenou ženu děti nejsou problém já mám dvě je mně 47 sem z vesnice kousek od Turnova. Společné výlety a uvidíme co bude dál.

Nejkrásnější v životě jsou obětí, úsměv, polibky, kamarádi, rodina, láska, odpočinek, smích, sny... Nee proto, že jsou zdarma, ale proto, že jsou nenahraditelné..:-)

Hledám hubenou slečnu do 35 let na psaní, seznámení, zamilování a pak na celej život. Pokud možno okolí Kolína. Je mi 34 let mám dva syny 3-14 let. Budeš chtít vědět víc ? Napiš budu se těšit.

Ahoj hledám touto cestou ženu která má ráda děti. Já mám 3 kluky ale nemám je v péči ale jsou semnou pravidelně. Mám rád přírodu kulturu a sport. Bydlím v Benešově ale dene jsem v Praze pracuji tam. Tak když bude nějaká hodná žena chtít tak ať se ozve. Rád si s ní někam zajdu.

Jsi-li tolerantní, sympatická submisivní žena do 40ti let na společné procházky i jiné aktivity, zkrátka na společný život, tak tebe už dlouho hledám. Ve vlastní péči mám dospívající dceru, tak tvá (pokud máš) není žádnou překážkou. Dočetla až sem? Tak už napiš.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 56 let
Jihlava
Muž | 43 let
Ostrava

Ahoj nejsem zrovna člověk co vyhledává tento způsob seznamování, ale už mě nebaví být sám proto k sobě hledám dívku co by měla zájem se seznámit. Podmínka je věrnost a upřímnost. Mám devítiletého syna ve své péči ... Jirka

Hledám pohodovou hodnou holku, která má ráda přírodu, děti, výlety na kole, nebo pěší, smysl pro rodinu, chuť nebýt sama a něco pro to udělat.

Ahoj.Jsem 44 letý muž s 8 letým symem, který má zravot.postiženi.Hledáme ženu 36-46 let ne baculku, terá snáma bude chtit trávit volny čas procházky, vylety, sport...Časem třeba i vic.Jsme z Přerova.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 56 let
Jihlava
Muž | 59 let
Plzeň