Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On s dětmi hledá ji : Vážná seznámení

37-lety, snad hezky, zajištěný tatínek dvou dětí by rád poznal sympatickou slečnu/ženu...jestli chceš také vážný vztah, napiš. Na věku nezáleží, sympatie rozhodnou.

Rád poznám sympatickou mamku na trávení volného času v přírodě, zahradě a výletech.

" Někdy ty nejkrásnější úsměvy skrývají nejhlubší tajemství … Někdy ty nejkrásnější oči mají slzy na krajíčku … A někdy ta nejlaskavější srdce cítí největší bolest … " " Nikdy neříkej o někom, kdo se celý den směje, že je šťastný. Ty totiž nevíš kolik nocí proseděl v slzách .... Ten kdo dává tvým rtům úsměv, dává tvému srdci život." .

" Láska nezačíná pohledem a nekončí v posteli …" ... " Láska začíná v srdci a nekončí nikdy ... "

Hezký den neznámá...je zde třeba mladá žena, slečna, maminka s dítkem?Trošíčku pohledná a ne obézní? Já 45 se synkem no spíše synem v péči :-) Jezdíme na lyže, snowboard, tobogány, thermaly, asi cokoliv hlavně v klidu a pohodě!!!Foto a více o sobě uvítám a opětuji. Děkuji :-)

hledám ženu která by chtěla strávit se mnou zbytek života na vesnici

Stále pokouším štěstí a chtěl bych tě najít.Chci se na Tebe těšit každý den, vylézt s Tebou na hrad na kopci, jít si s Tebou zaplavat, nebo jen tak na procházku, posílat Ti krásné SMSky, telefonovat Ti jen abych Tě slyšel, donést Ti snídani do postele, mlsat s Tebou zmrzlinu, hladit tě na zádech, udělat Ti masáž po těžkém dni, přát Ti sladké sny, až mi budeš usínat v náručí, jít s Tebou nakoupit, uvařit Ti večeři, zkrátka vytvořit spolu domov, kde to voní.Já 46/193 vysoký nekuřák a už 15letá dcerka.Najdeme?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 56 let
Jihlava
Muž | 43 let
Ostrava

Rád poznám dívku nebo maminu s dítětem za účelem krásného společného prožití nadcházejícího léta. Mám rád výlety, léto, moře, palmy, písek, Itálii a rád bych v létě někam k vodě (ideálně moře nebo třeba na Vranov). Rád fotím a hraju na kytaru jen tak pro radost. Dále mám rád přírodu, techniku.. je toho hodně. Mám pětileté dcerky ve střídavé péči. Nehledám flirt, ale rád poznám partnerku pro krásný a stabilní rodinný život. Petr VŠ, 177/98 Svou fotku Ti rád pošlu.

Hledám pro sebe ženu a pro dceru maminu . Rádi plaveme jezdíme na kole , máme rádi výlety a vše co k životu patří.

Letadlem k moři, pešky do lesa, vlakem na hory, autobusem na koupaliště… a nebo se jen válet na gauči či zlobit na hřišti. To všechno nás baví, ale bylo by to ještě lepší, kdyby se k nám (kluk 7 + holka 5) přidala ještě nějaká paní nebo slečna, aby si i taťka měl s kým hrát ??

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 56 let
Jihlava