Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s dětmi hledá ji : Vážná seznámení

Hledám štíhléjší ženu do 40 let, která by mě pomohla s výchovou mého 11 letého syna. Snad budeme mít štěstí a budeme zase kompletní parta.

Hledám ženu v trvalému vztahu. Jsem sám se dvěmi dětmi....Více si povime ve zprávách nebo u kávy.

Jsme dva kluci (37 a 10 v péči ) a hledáme třeba právě dvě holky, se kterými by jsme trávili volný čas.. výlety autem, voda, kolo, hory, a nebo se jen tak projít, pohovořit si jako dva dospělí lidé, aspoň na chvíli vypnout, a přijít na jiné myšlenky. No a pokud budou nějaké vzájemné sympatie, tak nemusíme zůstat jenom u toho volného času :)

S dcerkou hledáme někoho, kdo by nás měl rád....

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 56 let
Jihlava
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 43 let
Ostrava

Bydlíme s osmiletou dcerkou v rodinném domě blízko Plzně. Najdeme maminku s dcerkou? Smysl pro humor podmínkou :-)

Cau holky, hledam hodnou, trpelivou, pracovitou, tolerantni zenu se smyslem pro humor.Jsem hodny, pracovity, uprimny muz, mam dve deti 7 a 9, mam rad hory, dobrou spolecnost, kino, divadlo.Hledam nekoho na vazny vztah, kdo nas bude mit rad a s nama se smat.

Jsi tam? Rád vyhledávám nepříliš navštěvovaná místa a nasávám klidnou atmosféru. Pracuji jako číšník v lepším hotelu, umím být zábavný a způsobný. Ačkoliv jsem na protějšek náročný, píšu inzerát právě sem. Hledám dobrou duši, přirozený půvab a tradiční hodnoty. Tedy svým způsobem obyčejnost. Se mnou se žena bude mít božsky... Umím v ženách vzbudit pravou lásku, jenom nenacházím oboustrannost. P.S. Bella vita dolce Amore. Miroslav

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 56 let
Jihlava