Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On s dětmi hledá ji : Vážná seznámení

Hledám drobnou a štíhlou ženu nejlépe s dítětem nebo s dětmi které bych mohl pomoct třeba s poličkama, nebo třeba na zahrádce. Nevadí mi brýle, nějaké kilečko navíc, věk. Společné procházky, výlety, kultura, sdílení hezkých chvil. Jsem nekuřák. Pracující. Vzájemné sympatie nutné. Vztah na úrovni bez vulgarit, urážek.

Hezký den přeji. Rád bych našel ženu, která má dítko 6-10let. Mám 8 letou dceru a rádi bychom vyrazili s někým na společné výlety, sportování a prostě trávit čas v přírodě. Nejlépe z okolí Žďáru nad Sázavou. Ve více lidech se to lépe táhne. Spíše mi jde o přátelství, čas třeba ukáže. Mějte se.

Zastav se a přemýšlej co je důležité, cirkusů jsme s dcerkou viděli už dost a další nehledáme, pokud jsi fér, upřímná, milá prostě úplně normální holka nebo žena co si na nic nehraje a máš srdce tam kde má být tak nám zkus napsat, nehledáme služku ani vychovatelku, jsme oba plně soběstační, jen hledáme někoho kdo vyplní tu mezeru co s dcerou máme v srdcích, někoho kdo nás bude doplňovat a bude pro nás tím, čím my pro něj. Já 44 a dcera 7 se těšíme na písmenka.

Kino
Divadlo
Hudba
Kolo
Bruslení
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Bydlíme s devítiletou dcerkou v rodinném domě blízko Plzně. Najdeme maminku s dcerkou pro společné aktivity? Kola, lyže, voda, cestování. Letadlem, autem, pěšky, ponorkou ... Ale umíme i gaučing. Umíme se přitulit, umíme být rodina. Ta nám teď hodně chybí. Smysl pro humor podmínkou :-)

Kino
Divadlo
Hudba
Kolo
Bruslení
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Hledám smysl pro humor. Neviděl ho tu někdo? Mám hodně rád sex, něžný i vášnivý. Nejen only night. Třeba i přes den :-). Těm zbylým pěti ženám, které čtou dále, bych ještě rád něco řekl. Máš smysl pro nesmysl, humor a jiskru v oku? Chceš milovat a být milována? Těšit se na druhého a být očekávána? Být hýčkána jako žena, ale máš zdravou míru sebevědomí. Není ti cizí upřímnost a věrnost? Jsi společenská ale i ráda přírodu? Odpoví mi ta jedna poslední, aby se stala první?

Ahoj zatím neznámá Milan velmi rád najdu kamarádku pocházím z Prahy ale 30 let žil převážné v Jižních Čechách mám 2 děti dcera se mnou syn v Anglii navštěvujem se nyní bydlíme v našem domé u Prahy zahrada bazén a zatím vše Milan býv žena žije u Černého moře ale tojiž je pasé

Hledám partnerku do 40 let pro společné chvíle strávené s dětmi do 5 let. Sportovně a přírodně založenou nekuřačku.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Praha
Muž | 60 let
Rokycany
Muž | 60 let
Plzeň
Muž | 38 let
Brno

Přeji dobrý den. Jsem muž středního věku, ale mladistvého vzhledu i ducha. Měřím 180cm a vážím 82kg, jsem sportovec, nekuřák, vzdělaný a bez dluhů. Občas mám dcerku školou povinnou (1. stupeň). Má práce mne baví a naplňuje. Jsem rozvedený a nezávislý. Hledám ženu přiměřeného věku, váhy, výšky i vzdělání. Prozatím na přátelství. Může být klidně i s dětmi.

Jestli tohle ctes, tak uplne normalne nenormalni chlap s dvema princeznami, ktery zrovna prochazi dlouhodobym rozvodem hleda zpriznenou dusi....Nechci asi vse resit zde...tak pokud mas zajem objevit neco noveho jako ja, tak nevahej a napis...Budu rad za kazdou reakci....foto jsem samozrejme protlacovat nebudu...napis si o nej..Honza, Brno centrum...sportovni postava ..44 let..188cm/89 kg

Pokud Ti nevadí dcera 11let, ve vl péči.. Rád se seznámím s parťačkou k společným návštěvám divadla.. kina.. výlety, procházky.. někdy kolo, bazén, ležení na peci nebo na zahrádce ( i v zahrádce na pivíčku.)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Rokycany
Muž | 60 let
Plzeň
Muž | 38 let
Brno
Muž | 60 let
Praha