Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s dětmi hledá ji : Vážná seznámení : Praha

Vím co chci..i když jsem muž..víš to také ? Nechci být jen milenec a vím co internetové seznamky umí a co skrývají za lidi.Stále čekám, že mě někdo překvapí..budeš to ty ?

Ahoj, Hledám věřící, hodnou ženu se smyslem pro rodinný život pro otce své dcerky, která zůstává v jeho péči. :) on 47 let, sportovní postavy, nekuřák, nepije. Těším se na odpověď.

Která zena hledá muze s domem a finančně zabezpeceneho ? Ktery se dokáže postarat o zenu děti a rodinu .Nebaví te studia a nebaví te sedět v zaměstnání .Chces mit hodně děti a starat se o rodinu a mas 16-26 let .

Jsem poměrně pozitivně laděný chlap, vegetarián, menší postavy. Mám devítiletou dceru. Rád poznám nějaký fajn protějšek.

37-lety, zajištěný, sympaťák, tatínek dvou dětí, by rád poznal sympatickou slečnu/ženu...jestli chceš také vážný vztah, napiš. Věk 18-40let. Fotka podminkou.

Žena, nekuřačka, které nevadí dítě a chtěla by s námi žít. Ve dvou je vše veselejší. Více ve zprávách.

Ahoj, je mi 37let. Hledám ženu, nejlépe už s dítětem , mám taky jedno 5leté, na společné výlety hrady, rozhledny, hory a dětské hřiště baví mě stará vozidla a práce na zahrádce a kolem domu jsem kutil, mám rád klid, ale křik dětí nevadí , nerad se dohaduji chtěl bych citlivou ženu co se ráda směje. Jsem pro osobní setkání než dlouhé psaní fotka napoví. Těším se a přeji pěkný denDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 37 let
Praha
Muž | 56 let
Jihlava
Muž | 43 let
Ostrava

Hledám fajn holku se vztahem k umění do 35 let, která by měla ráda mě, mého 6tiletého syna a stejně starého kocoura. Bydlím v centru Prahy a nuda se mnou rozhodně nebude :-)

Je mi 45 a mám 14-letou dceru. Pokud jsi štíhlá, empatická, citlivá, hodná žena nejlépe z Prahy a okolí pro níž taky nejvíce znamenají rodina, děti, láska radost a vážný vztah a kromě toho máš zájem o životní styl swingers, pak se prosím určitě ozvi. Vysvětlím.-). Vedle zmíněných mám rád hory a moře, rád cestuji. Rád i vařím jednoduchá jídla a sem tam i uklízím.-). Zajímá mě prakticky cokoliv.

Mam ctyrletou dceru ve stridave peci. Jsem inteligentní, pozorný a vtipný, spolehlivý, věrný, dokáži zabezpečit rodinu, pomoci s výchovou dětí i s pracemi v domácnosti, být psychickou oporou a umím si poradit s každým problémem, který je potřeba vyřešit. Mám rád cestování, sport, divadlo, sarkasmus a mnoho dalšího. Foto rad poslu.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 56 let
Jihlava
Muž | 37 let
Praha
Muž | 59 let
Plzeň