Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On s dětmi hledá ji : Vážná seznámeníPraha

Hledám spolubydlící, zn. na vždy. Vím, že se žádná neozve, ale co kdyby. Více ve zprávách.

BLÍŽÍ SE LÉTO! Čas zážitků a letních prožitků. Proto jeden a půl chlapa (49/183/85+školák) hledají ženu-maminku s dětmi podobného věku na obsazení volných míst nejen u nás v autě při cestě za sluníčkem, ale i v srdci. Počet míst je ale jak známo "výrobně" omezen, proto neváhejme a pojďme společně poznávat nová místa a i sami sebe a to nejen pro radost našich dětí.... A třeba najdeme i to co tu všichni hledáme a COVID-19 společně porazíme. Na odpověď se těšíme a samozřejmě foto rádi vyměníme..

37-lety, zajištěný, sympaťák, tatínek dvou dětí, by rád poznal sympatickou slečnu/ženu....jestli chceš také vážný vztah, napiš. Věk 18-40let. Fotka podminkou.

37-lety, zajištěný, sympaťák, tatínek dvou dětí, by rád poznal sympatickou slečnu/ženu....jestli chceš také vážný vztah, napiš. Věk 18-40let. Fotka podminkou

Najde se v dnešní době ještě žena, která to myslí ve vztahu vážně a nevadilo by jí s mužem i žít. Ne jen si nekonečně dopisovat. Je mi 39 let, vš, rozvedený s uzavřenou minulostí. (Občas) mám syna 9 let. Pracuji, žiji v Praze na jižním městě. Více si můžeme napsat ve zprávách. Těším se na odpověď.

Ahoj, táta dvou kluků hledá spřízněnou duši pro začátek něčeho nového. Parťačku pro dobré i zlé. Vzájemná úcta, respekt, tolerance je to, co bych rád našel.

Ahoj, já 37let, 196cm, 98kg nekuřák.Chtěl bych najít tolerantní ženu přiměřeného věku mému, s dítětem(mi) na kamarádský nebo vážný vztah, na společné výlety a zábavu, štíhlou či krev a mlíko ne tučnou.Minulost mám vyřešenou mám dítka jedno ve střídavé péči a druhé si muzu půjčovat, a ty jsou na prvním místě.Ahoj TomDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Plzeň
Muž | 38 let
Brno

Je mi 45 a mám 14-letou dceru. Pokud jsi štíhlá, empatická, citlivá, hodná žena nejlépe z Prahy a okolí pro níž taky nejvíce znamenají rodina, děti, láska radost a vážný vztah a kromě toho máš zájem o životní styl swingers, pak se prosím určitě ozvi. Vysvětlím.-). Vedle zmíněných mám rád hory a moře, rád cestuji. Rád i vařím jednoduchá jídla a sem tam i uklízím.-). Zajímá mě prakticky cokoliv.

Ahojky jsem tatínek pětiletého syna ve střídavé péči. Hledám protějšek, že začátku na povídání, výlety, večer u slkeničky vína a později třeba více. Rád cestuji, lehce sportuji, mám rád společnost ale i chvíle ve dvou. Od budoucí partnerky bych očekával věrnost, lásku a aby měla kladný vztah k dětem. Přivítám i když sama budeš mít děti. Je mi 30 let, měřím přes 190 cm. Nejsem rozhodně vyhublý ale ani tlusťoch více si povíme soukromě. Napíšeš?

Rád bych našel ženu pro reálný společný život. Ve dvou je život veselejší. Nekuřačka, která má ráda děti.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Plzeň
Muž | 38 let
Brno