Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s dětmi hledá ji : Vážná seznámeníPlzeň

Jsem obyčejný chlap mám sestiletou dcerku a rád bych poznal hodnou milou ženu která by nás měla ráda a byla mi oporou a umělá nejen lásku brát ale i dát a já se mohl těšit domu a vědět že mám někoho komu na mne záleží

Ahoj, VOŠ, 40 let, nekuřák se dvěma dětmi (4 a 6), nyní řešící minulost v rozvodovém řízení (nesporný rozvod, společná péče), který nachází jeden ze smyslů života v péči o děti, rodinu (nejen svojí), pohybu jakéhokoliv druhu, péči o zahradu, seberozvoji a celkově tzv. performance lifestyle, se velmi rád sezmámí více se ženou podobných názorů a způsobu života. Pokud se chceš o mě (nás) dozvědět více, velice rád se budu těšit na další kontakt s Tebou. S pozdravem zatím neznámý xy.

Bydlíme s devítiletou dcerkou v rodinném domě blízko Plzně. Najdeme maminku s dcerkou pro společné aktivity? Kola, lyže, voda, cestování. Letadlem, autem, pěšky, ponorkou ... Ale umíme i gaučing. Umíme se přitulit, umíme být rodina. Ta nám teď hodně chybí. Smysl pro humor podmínkou :-)

Jsem vcelku normální, spíš dobrý něž špatný, nejsem dokonalý ale rozhodně nejsem zlý. Udělal jsem v životě pár chyb a poučil se.Žijí se svou desetiletou dcerou která je v mé péči. Funguju jako mámatáta a řekl bych že dost dobře ale stále mi něco chybí, jsi to ty, ty se kterou budu v poklidu užívat radostí všedních i nevšedních dní. Nemůžu toho nabidnout zvlášt mnoho -upřímnost, pravdu, věrnost, oddanost, svou duši i tělo a věřím že i lásku.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Plzeň
Muž | 38 let
Brno