Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On s dětmi hledá ji : Vážná seznámení

Ahoj hledá se kamarádka na příjemné večery klidně i s dětmi.

Ahoj není tady maminka s dítkem, která ráda cestuje má ráda humor, není hloupoučká a nevadil by jí táta motorkář ze vsi s šestiletým kloučkem. Budu se těšit ahoj Petr

Ahoj hledám touto cestou ženu která má ráda děti. Já mám 3 kluky ale nemám je v péči ale jsou semnou pravidelně. Mám rád přírodu kulturu a sport. Bydlím v Benešově ale dene jsem v Praze pracuji tam. Tak když bude nějaká hodná žena chtít tak ať se ozve. Rád si s ní někam zajdu.

Jsi-li tolerantní, sympatická submisivní žena do 40ti let na společné procházky i jiné aktivity, zkrátka na společný život, tak tebe už dlouho hledám. Ve vlastní péči mám dospívající dceru, tak tvá (pokud máš) není žádnou překážkou. Dočetla až sem? Tak už napiš.

Ahoj nejsem zrovna člověk co vyhledává tento způsob seznamování, ale už mě nebaví být sám proto k sobě hledám dívku co by měla zájem se seznámit. Podmínka je věrnost a upřímnost. Mám devítiletého syna ve své péči ... Jirka

Hledám pohodovou hodnou holku, která má ráda přírodu, děti, výlety na kole, nebo pěší, smysl pro rodinu, chuť nebýt sama a něco pro to udělat.

Rád bych našel parťačku na divadlo.. kino.. výlety.. kolo.. vaření.. cukrošku.. plavání.. + 10l. dcera ve vl. péči .. Klidně můžeš být i s dětmi..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 56 let
Jihlava
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 43 let
Ostrava

Ahoj.Jsem 44 letý muž s 8 letým symem, který má zravot.postiženi.Hledáme ženu 36-46 let ne baculku, terá snáma bude chtit trávit volny čas procházky, vylety, sport...Časem třeba i vic.Jsme z Přerova.

37-lety, snad hezky, zajištěný tatínek dvou dětí by rád poznal sympatickou slečnu/ženu...jestli chceš také vážný vztah, napiš. Na věku nezáleží, sympatie rozhodnou.

Rád poznám sympatickou mamku na trávení volného času v přírodě, zahradě a výletech.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 56 let
Jihlava
Muž | 59 let
Plzeň