Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On s dětmi hledá ji : Vážná seznámení

Ahoj není tady maminka s dítkem, která ráda cestuje má ráda humor, není hloupoučká a nevadil by jí táta motorkář ze vsi s šestiletým kloučkem. Budu se těšit ahoj Petr

Ahoj.Jsem 44 letý muž s 8 letým symem, který má zravot.postiženi.Hledáme ženu 36-46 let ne baculku, terá snáma bude chtit trávit volny čas procházky, vylety, sport...Časem třeba i vic.Jsme z Přerova.

Rád poznám sympatickou mamku na trávení volného času v přírodě, zahradě a výletech.

Hezký den neznámá...je zde třeba mladá žena, slečna, maminka s dítkem?Trošíčku pohledná a ne obézní? Já 45 se synkem no spíše synem v péči :-) Jezdíme na lyže, snowboard, tobogány, thermaly, asi cokoliv hlavně v klidu a pohodě!!!Foto a více o sobě uvítám a opětuji. Děkuji :-)

Stále pokouším štěstí a chtěl bych tě najít.Chci se na Tebe těšit každý den, vylézt s Tebou na hrad na kopci, jít si s Tebou zaplavat, nebo jen tak na procházku, posílat Ti krásné SMSky, telefonovat Ti jen abych Tě slyšel, donést Ti snídani do postele, mlsat s Tebou zmrzlinu, hladit tě na zádech, udělat Ti masáž po těžkém dni, přát Ti sladké sny, až mi budeš usínat v náručí, jít s Tebou nakoupit, uvařit Ti večeři, zkrátka vytvořit spolu domov, kde to voní.Já 46/193 vysoký nekuřák a už 15letá dcerka.Najdeme?

Rád poznám dívku nebo maminu s dítětem za účelem krásného společného prožití nadcházejícího léta. Mám rád výlety, léto, moře, palmy, písek, Itálii a rád bych v létě někam k vodě (ideálně moře nebo třeba na Vranov). Rád fotím a hraju na kytaru jen tak pro radost. Dále mám rád přírodu, techniku.. je toho hodně. Mám pětileté dcerky ve střídavé péči. Nehledám flirt, ale rád poznám partnerku pro krásný a stabilní rodinný život. Petr VŠ, 177/98 Svou fotku Ti rád pošlu.

Hledám pro sebe ženu a pro dceru maminu . Rádi plaveme jezdíme na kole , máme rádi výlety a vše co k životu patří.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Ostrava

Letadlem k moři, pešky do lesa, vlakem na hory, autobusem na koupaliště… a nebo se jen válet na gauči či zlobit na hřišti. To všechno nás baví, ale bylo by to ještě lepší, kdyby se k nám (kluk 7 + holka 5) přidala ještě nějaká paní nebo slečna, aby si i taťka měl s kým hrát ??

ak trošku jinak děvčata ....Plesk...stesk....Už těch pleskanců bylo dost. Radost...starost....Mám, ale né dost....Takže....jakže....kdože... bože....Nevšední a nenudné. Kdo má zájem ze všedního dne vyvést, může....muže....hmmm, třeba svést....Najde se??? Těším se ;-)

Hledám ženu v trvalému vztahu. Jsem sám se dvěmi dětmi....Více si povime ve zprávách nebo u kávy.