Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On s dětmi hledá ji : Vážná seznámení

45 letý s dcerou hledají k seznámení maminku dítě vítáno. Z Nového Města na Moravě a okolí, Žďáru nad Sázavou, Bystřice nad Pernštejnem.

Ahoj, jsem zdravý muž 180 vysoký s vlastním zázemím a zabezpečen do konce života a zálibou cestování na motorce hledám ženu 30 až 45 let pro tráveni společných chvil , jsem hodně založený na kvalitním sexu který jsem schopen i naučit.

Svobodný taťka na jedním cvrčkem. Touto cestou hledá, sympatickou maminku, dívku ženu, klidně i princeznu?? Pokud tě baví příroda máš ráda vodu. Jsi veselá, usměvavá a máš vyřešenou minulost. Tak dva veselý usměvavý, kluci by je tě moc rádi poznali ...l

Tyhle řádky jsou pro Tebe...pojďme si přestat hrát po okrese Svitavy na schovávanou. Takže se vzdávám. A budu rád, když se ukážeš a řekneš, kde jsi byla schovaná.

Moc bych si přál dostat odpověď od neobyčejně obyčejné, spíše drobnější a křehké ženy, která zde hledá spolehlivého partnera, ať už jen pro vztah přátelský, či později vážný, má v srdci přírodu a toulky v ní, hezké chvíle, dobré lidi a vše s tím spojené.

Ahoj, táta dvou kluků hledá spřízněnou duši pro začátek něčeho nového. Parťačku pro dobré i zlé. Vzájemná úcta, respekt, tolerance je to, co bych rád našel.

Ahoj všem....najde se tu z nedostatku času jedna jediná.....ta pravá /35-46/, co věří v lásku, klid a rodinnou pohodu.....Vše co je k normálnímu životu máme.Jen další do party hledáme.Najde se tu někdo?

Existuje žena, pro níž je rodina na prvním místě? Ta, která dokáže lásku vyjádřit činy, ne jen prázdnými slovy. Slušná, nekuřačka, pracovitá a inteligentní. Takovou hledám. Nechci nic, co sám nejsem schopný dát. Toužím žít rodinný život v kompletní rodině, prožívat vztah založený na důvěře, budovat společně zázemí pro rodinu a naši budoucnost. P.