Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On s dětmi hledá ji : Vážná seznámení

Rád bych touto cestou našel tuze milou, hodnou ženu /35-45/nejlépe zrzku co stále věří v lásku...dítko vítáno....

Zdravím, hledáme pohodovou přítelkyni a mamku. 10, 8 let

BLÍŽÍ SE LÉTO! Čas zážitků a letních prožitků. Proto jeden a půl chlapa (49/183/85+školák) hledají ženu-maminku s dětmi podobného věku na obsazení volných míst nejen u nás v autě při cestě za sluníčkem, ale i v srdci. Počet míst je ale jak známo "výrobně" omezen, proto neváhejme a pojďme společně poznávat nová místa a i sami sebe a to nejen pro radost našich dětí.... A třeba najdeme i to co tu všichni hledáme a COVID-19 společně porazíme. Na odpověď se těšíme a samozřejmě foto rádi vyměníme..

45 letý s dcerou hledají k seznámení maminku dítě vítáno. Z Nového Města na Moravě a okolí, Žďáru nad Sázavou, Bystřice nad Pernštejnem.

Ahoj, jsem zdravý muž 180 vysoký s vlastním zázemím a zabezpečen do konce života a zálibou cestování na motorce hledám ženu 30 až 45 let pro tráveni společných chvil , jsem hodně založený na kvalitním sexu který jsem schopen i naučit.

Jsem obyčejný chlap mám sestiletou dcerku a rád bych poznal hodnou milou ženu která by nás měla ráda a byla mi oporou a umělá nejen lásku brát ale i dát a já se mohl těšit domu a vědět že mám někoho komu na mne záležíExistuje žena, pro níž je rodina na prvním místě? Ta, která dokáže lásku vyjádřit činy, ne jen prázdnými slovy. Slušná, nekuřačka, pracovitá a inteligentní. Takovou hledám. Nechci nic, co sám nejsem schopný dát. Toužím žít rodinný život v kompletní rodině, prožívat vztah založený na důvěře, budovat společně zázemí pro rodinu a naši budoucnost. P.