Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

ŽenaVážně 46 let Most

TOP  16.7.2020

Blondýnka 43 / 171 / 68 upřímná, romantická by ráda poznala muže a lásku se kterým se zase budu smát. Chci asi moc. Vážný vztah Most.

ŽenaVážně 49 let Praha

TOP  16.7.2020

Usměvavá, pozitivní, smyslná a inteligentní žena by ráda našla spolehlivého, komunikativního muže na podobné úrovni, který výhledově touží po trvalém vztahu.... Miluji život :-) Nehledám flirt, zadané muže a ani netoužím být něčí kamarádkou v řadě žen. Reaguji jen na vážné seznámení, nic jiného nehledám a nechci pánové...

ŽenaVážně 40 let Třebíč

TOP  16.7.2020

Hledá se muž, obyčejný, pohodový nejlépe z vesnice, vyšší o pár cm než jsem já 174/74kg od 40 do 45let a co není blázen do sportovních aktivit :-) Najde se? :-)

ŽenaVážně 33 let Praha

TOP  16.7.2020

Pro nedostatek příležitostí hledám tímto způsobem muže (mezi 30-35.lety) - sympaťáka, inteligentního, chytrého, se smyslem pro humor, a hlavně nekuřáka. A aby měl vyřešenou minulost. Děti nejsou překážkou. Je mi 30 let a jsem plnoštíhlá, přebarvená blond. Mezi moje záliby patří pečení různých dobrot, ale bohužel nejsem úplně milovnice vaření. Dále ráda plavu, poslouchám hudbu (pop, pop rock, RnB, a další), ráda se podívám na nějaký film nebo si přečtu knížku.

Chci si užívat života a k tomu hledám partnera, aby jsme měli společné zážitky. Pokud tě můj inzerát oslovil napiš.

ŽenaVážně 35 let Jeseník

TOP  16.7.2020
Kino
Hudba
Kolo
Lyžování
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Ahoj, hledám fain chlapa, který bude mít rád mě a mé dvě děti ??

ŽenaVážně 60 let Praha

TOP  16.7.2020

Vím, že nic nechci za každou cenu.., stejně tak, že čas je dar.. Ráda bych potkala aktivního, pohodového, vyrovnaného muže, co by chtěl jet na výlet, procházet se, posedět a povídat si „na stejné vlně“. Mám ráda přírodu, divadlo, výstavy, muziku, výtvarno, práci rukama, čisté linie, filmy, knihy, své děti, domov, svou práci, humor… prostě život. Hodně času mi zabere práce, ale umím si najít čas, když chci. Myslím, že přišel čas na plnění snů, doufám. :)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 35 let
Jeseník
Žena | 27 let
ZAHRANIČÍ - ostatní
Žena | 72 let
Praha
Žena | 37 let
Jílové u Prahy

Příjemný, sympatický a inteligentní muž se zájmem o přírodu, cestování, výlety, hledající také vážný vztah jako já?

ŽenaVážně 54 let Praha

TOP  16.7.2020
Hudba
Kolo
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Příjemný, sympatický, inteligentní muž, nekuřák, se zájmem o přírodu, cestování, výlety, ideálně z Prahy nebo Středočeského kraje, hledající také vážný vztah jako já? Odpovědi prosim s fotkou. Děkuji.

ŽenaVážně 49 let Praha

TOP  16.7.2020

Jsem 48/173 VŠ, děti 10 a 24 let, hodná, pro rodinu, veselá, zodpovědná, sporty_pinec, badmin, kolo, brusle, výlety, kultura, hledám hodného muže pro zbytek života. Nekuraka z Prahy a okolí. Mám alergie.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 52 let
Benešov
Žena | 81 let
Hradec Králové
Žena | 23 let
Kutná Hora
Žena | 38 let
Ostrava