Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

ŽenaVážně 35 let Praha

TOP  17.1.2020
Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Bruslení
Plavání
Výlety
Cestování
Zvířata

Ahoj milý neznámý, hledám partnera, se kterým se mohu sdílet společné hodnoty, bavit se, smát, chodit do kina, na kávu, výlety a když to bude klapat, tak pak být spolu v dobrém i zlém. Měl bys být pohodový, inteligentní, romantický, spolehlivý, se smyslem pro humor a víru. Těším se na Tvoji odpověď. Daniela

ŽenaVážně 50 let Praha

TOP  17.1.2020

prosím je tu muž, který hledá hlavně ženu pro život a ne jen přítelkyni s výhodami?

ŽenaVážně 50 let Praha

TOP  17.1.2020

Existuje muž, který ustojí ženu, která má ráda život (divadlo, výlety, společnost přátel, kolo, cestování) a který má vyřešenou minulost a neřeší finanční problémy................... Jo a nevadí mu boubelka.

normalni , trochu pohledny vysoky chlapik???

Ahoj, hledám veseleho, spolehlivého chlapa pro pohodovy život .

Najde se v CB muž 42/52, VS/SS, s vyřešenou minulostí, rodinný typ, pokud možno pejskař s kladným vztahem k vážné hudbě, umění, divadlu, historii, knížkám, přírodě?Pokud jsi to právě ty, ozvi se, prosím, pohledné VS 46/166, brunetce mladšího vzhledu, s malým pejskem, věnující se vážné hudbě. Nehledám flirt, ani uplně odlišného partnera, ale partnera podobně založeného, jako já, k vytvoření stálého a harmonického vztahu.Motorista vítán.Těším se na tebe!

ŽenaVážně 48 let Praha

TOP  17.1.2020

Pro dlouhé dny a krátké noci, pro dlouhá období pohody a krátká naštvání, pro příjemné okamžiky dlouhé i krátké, pro všechno, co s nedá změřit bych ráda potkala ideálně muže .-), bez komplexů, nevyřešených minulostí a paralelních vztahů. (Pro tu část z vás, která potřebuje najít milenku, napsat někomu něco hnusného etc. - zkuste prosím jiné adresáty, nebo čerstvý vzduch. Díky.)



Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 50 let
Rokycany
Žena | 47 let
Litomyšl
Žena | 50 let
Rokycany
Žena | 46 let
Sokolov

Hledám Tebe, pro společný, pohodový a tolerantní vztah, pro toulky přírodou, cestování a vše hezké. Vždy záleží pouze na lidech, co chtějí, jak to chtějí a zda umí překonávat i občasné mráčky.

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Plavání
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Hledám svého anděla, kde létáš?Měl bys být věrný, nesmíš chtít už děti, vlastní můžeš mít, měl bys mít smysl pro humor, můžeš trochu kouřit, nesmíš být alkoholik, do hospody jen se mnou??, měl bys mít rád sex, chtěl bys rád jezdit k moři, na hrady a zámky a měl bys mít rád kočky. Jsem vdova s 2 kluky 16 a 21let, mám 155cm, 67 váha a 49 let. Vypadám mládě a mám ráda vše tajemné. Máš anděli také rád vše tajemné? Tak kde si?

ŽenaVážně 39 let Pardubice

TOP  16.1.2020

Kdosi řekl, že protiklady se přitahují.Za sebe-základní podobnost dvou lidí je nezbytná.A kdo jsem? Nepodceňuji význam vzdělání a výchovy-VŠ za mnou, zdravit či děkovat mě tam ale neučili, to zvládám již od raného dětství, díky mami.Znalost mateřského jazyka je základ gramotnosti, práci mám, bydlení vlastní, vztah k fauně kladný, k sobectví nikoliv.Rodina je v plánu, zatím nebylo příhodno.Má-li to někdo podobně, budu ráda, ostatní prosím o zdržení se psaní. PS:Ano, obě vysvětlení mé přezdívky jsou správná.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 48 let
Praha
Žena | 32 let
Praha
Žena | 51 let
Náchod
Žena | 61 let
Pardubice