Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

ŽenaVážně 46 let Most

TOP  14.7.2020

Blondýnka 43 / 171 / 68 upřímná, romantická by ráda poznala muže a lásku se kterým se zase budu smát. Chci asi moc. Vážný vztah Most.

Ráda bych našla vysokého muže na úrovni, se kterým mi bude fajn, budeme se na sebe těšit a na kterého budu myslet, když se probudím. Nechci ho však k sobě poutat a já nechci být připoutána k němu. Chtěla bych respektovat si navzájem soukromí s tím, že budeme k sobě upřímní a nebudeme si ubližovat. Je to utopie?

ŽenaVážně 77 let Praha

TOP  14.7.2020

Ráda potkám pozitivního nekuřáka co se rád hezky obléká, který o sebe dbá, který rád cestuje, má rád život, ctí morální hodnoty a nemá existenční starosti. Pro báječný láskyplný vztah až do konce. Pouze z Prahy a přiměřeného věku.Bez aktuálního fota neodpovídám. Čím je člověk starší, tím má méně pozemského času a tím pečlivěji si musí vybírat partnera - protože bude poslední a udělá ze zbytku života peklo nebo ráj.

ŽenaVážně 42 let Pardubice

TOP  14.7.2020

Krasny den , hledam sympatickeho , usmevaveho kluka na seznameni . Setkat se , popovidat co bude dal nikdo nevi ;) kdyz nic zivot jde dal ... Pardubice a okoli , prosim fotecku , Lucie

ŽenaVážně 40 let Třebíč

TOP  14.7.2020

Hledá se muž, obyčejný, pohodový nejlépe z vesnice, vyšší o pár cm než jsem já 174/74kg od 40 do 45let a co není blázen do sportovních aktivit :-) Najde se? :-)

ŽenaVážně 35 let Jeseník

TOP  14.7.2020
Kino
Hudba
Kolo
Lyžování
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Ahoj, hledám fain chlapa, který bude mít rád mě a mé dvě děti ??

ŽenaVážně 60 let Praha

TOP  14.7.2020

Vím, že nic nechci za každou cenu.., stejně tak, že čas je dar.. Ráda bych potkala aktivního, pohodového, vyrovnaného muže, co by chtěl jet na výlet, procházet se, posedět a povídat si „na stejné vlně“. Mám ráda přírodu, divadlo, výstavy, muziku, výtvarno, práci rukama, čisté linie, filmy, knihy, své děti, domov, svou práci, humor… prostě život. Hodně času mi zabere práce, ale umím si najít čas, když chci. Myslím, že přišel čas na plnění snů, doufám. :)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 48 let
Trutnov
Žena | 38 let
Pardubice
Žena | 34 let
Teplice
Žena | 45 let
Prostějov

Příjemný, sympatický a inteligentní muž se zájmem o přírodu, cestování, výlety, hledající také vážný vztah jako já?

ŽenaVážně 52 let Ostrava

TOP  14.7.2020

Máme léto v plném proudu, sluníčko, zeleň, teplo ... tak pojďme si to vše užívat spolu. Jsi-li inteligentní, sportovně založený a z Ostravska, tak nám spolu může být moc hezky. Ráda sportuji (tenis, volejbal, lyže), mám ráda hudbu, filmy, výlety do přírody nebo na zajímavé akce, ale také se ráda nechám obohatit o Tvé zájmy a koníčky. Těším se ... :-)

ŽenaVážně 49 let Tachov

TOP  14.7.2020

Normální baba hledá normálního chlapa ??

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 43 let
Břeclav
Žena | 32 let
Česká Lípa
Žena | 58 let
Praha
Žena | 35 let
Praha