Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníOstrava

Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 30 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :).

ŽenaVážně 29 let Ostrava

TOP  23.5.2020

Říká se, že na seznamce jsou jen exoti a zoufalci. Já si tak nepřipadám - 28 let, pohodová, rozumná... Hledám partnera do života. Pokud jsi na tom po všech stránkách stejně, ozvi se, ráda tě poznám. Fotka v případě sympatií samozřejmostí a taky si nechci vypisovat, ale lepší bude se hned poznat. Já se, co se vzhledu týče, nemám zač stydět, co ty? Věková kategorie 26-35 (respektujte to, prosím).

ŽenaVážně 30 let Ostrava

TOP  19.5.2020

Lucie 29 let, VŠ, hledám muže do 35 let. Zájmy věda, cestování, četba, kynologie.

Ahoj jmenuji se Carine, hledám muže, který je upřímný a čestný k dlouhodobému vztahu, který může vést k manželství, napište mi, pokud jste připraveni zahájit seriózní vztah, který povede k manželství, upusťte e-mail nebo WhatsApp, abych vám mohl napsat a poslat vám své fotografie

ŽenaVážně 30 let Ostrava

TOP  13.5.2020

Lucie 29 let, VŠ, hledám muže do 35 let. Zájmy věda, cestování, četba, kynologie.

ŽenaVážně 32 let Ostrava

TOP  11.5.2020

Život si se mnou trošku pohrál. Jsem na vozíku po autonehodě, ale tím chci říct jen to, že pro mě život neskončil. Chci si ho naplno užít. Vím, není to jednoduché, ale vše se zvládnout dá, jen člověk musí chtít. Pokud se chceš seznámit tak klidně napiš, pokud to Tady nejede můžeš na messenger Wiki Kabot. Předem Děkuji za odpovědi.

ŽenaVážně 29 let Ostrava

TOP  4.5.2020

Ahojky touhle cestou bych si ráda našla vážný vztah lásku ... Jmenuji se Katka jemi 28 a jsem z Ostravy Mám ráda výlety , procházky, kino , zvířata , děti , hudbu , filmy .. Může bych nejraději z Ostravy nebo okolí vztah na dálku nechci , věk tak kolem 28-30 a foto prosímDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 30 let
Havlíčkův Brod
Žena | 32 let
Praha
Žena | 26 let
Kladno
Žena | 29 let
Ostrava

ŽenaVážně 26 let Ostrava

TOP  22.4.2020

Hledám zde hodného, věrného, pracovitého muže?snad i pohledného?!Který mě bude nosit na rukou...líbat od rána do večera mimo pracovní dobu!Bude zajištěný a umí vařit ?? dělám si legraci! Stačí fotka a popiš své dovednosti!Uvidíme zdali si tě vyberu.:)

ŽenaVážně 31 let Ostrava

TOP  22.4.2020

Ahoj, ráda bych vyvázla ze stereotypu a začala život zase užívat. Není pro tebe příroda a nevaleni se jen doma sprosté slovo? Tak napiš budu se těšit. Ráda bych potkala chlapa, který už ví co chce a není to jen gaučink. Jestli takový vůbec existuje. Mějte se.

ŽenaVážně 30 let Ostrava

TOP  21.4.2020

Hledám introvertního, rozumného zdravotníka. Chci, abychom si měli co říct, a zároveň abychom se nebáli si společnost toho druhého užívat mlčky. Hledám sečtělého a fajn partnera, klidně spíš introvertně založeného. Nepotřebuji vnější krásu, ale inteligence je pro mě u protějšku hodně důležitá. Prosím nepište, pokud nesplňujete kritéria.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 31 let
Plzeň
Žena | 26 let
Turnov
Žena | 31 let
Říčany
Žena | 30 let
Praha