Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

ŽenaVážně 48 let Děčín

TOP  16.1.2020

Muže nezadaného, duševně mladého, lehce sportujícího, pozitivně naladěného, s kladným vztahem k přírodě. Utopie?... Prosím též s fotem.

ŽenaVážně 53 let Praha

TOP  16.1.2020

Je tu spřízněná duše podobné věku jako já, na trávení společných chvil? Nehledám jen milence, kamaráda a ženaté. A jestli Ti slovo ´”vztah” nenahání husí kůži, tak se budu moc těšit.

ŽenaVážně 45 let Praha

TOP  16.1.2020

Ahoj, hledám partnera do života. Nejdříve společně trávení volného času, později i třeba něco více.

ŽenaVážně 24 let Praha

TOP  16.1.2020

Ahoj, jsem 24 let a pracující studentka, zkouším tu najít vážný vztah. Měl bys být upřímný, hodný, a tolerantní. Já sama jsem upřímná a věrná hodná, , miluji děti, zvířata víno dobré jídlo a posezení s přáteli.. pokud chceš nech mi to pro lepší komunikaci WhatsApp.

ŽenaVážně 58 let Praha

TOP  16.1.2020

"V mém snu pokrčil anděl rameny a řekl:, Když se nám to nepodaří tentokrát, bude to neúspěch představivosti. 'A pak mi lehce položil na dlaň celý svět."

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Fitness
Příroda
Cestování
Zvířata

V novém roce, nová předsevzetí: 1. Zhubnout (to má na podobném seznamu 80% populace) 2. Nechat se pořádně vyšetřit na kardiologii (aby jsem byla připravena na bod 3. a nešvihlo to se mnou o zem už v první fázi) 3. Najít si partnera (nejlépe delší vztah než na I.Q) 4. Sžít se s partnerem (pokud přežije 3 měsíce, tak se přizpůsobím a potlačím svoje lehké i těžké úchylky pro klidný chod domácnosti) 5. Dítě (fáze kdy se ukáže jestli má chlap "koule") 6. Vymyslet předsevzetí na rok 2021!!

ŽenaVážně 62 let Liberec

TOP  16.1.2020

Veselá vdova hledá pohodare ve dvou se to lépe táhne.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 36 let
Plzeň
Žena | 35 let
Česká Lípa
Žena | 50 let
Praha
Žena | 43 let
Beroun

Hledám muže ve věku 44 až 50 let pro hezký vztah, někoho, s kým se můžu zasmát, cestovat po památkách, horách apod., někoho, kdo umí lásku přijímat i dávat...

Kdo hledá ... najde ..? Tak hledám .....MUŽE SŠ/VŠ, 47 - 57 let, s nadhledem i rozhledem. Vyšší štíhlé postavy, s úsměvem na rtech i v očích. NEKUŘÁK. Bez obrázků po tělesné schránce, řetězů a vousu. NEZADANÝ. Nestojím o ženaté záletné, důchodce či mladíčky. Společenské dění, divadlo, kino, šanson, tanec, procházky přírodou s pejskem, les, houby, filatelie, posezení s vínkem u grilu. Rekreačně kolo, badminton, pilátes. HRADEC KRÁLOVÉ , blízké okolí do 10 km. NAJDU ... ???

Hledám přítele na trávení volného času. Víc ukáže čas...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 67 let
Praha
Žena | 66 let
Mariánské Lázně
Žena | 59 let
Kroměříž
Žena | 50 let
Tábor