Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníHlavní město Praha

ŽenaVážně 65 let Praha

TOP  7.4.2020

To se taky fakt nenajde někdo z mého pohledu normální, kdo myslí, že věk je jen číslo, když nejde o život není co řešit a život chce užít a ne přežít?

ŽenaVážně 54 let Praha

TOP  5.4.2020
Hudba
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Mám nápad, něco Ti chci říct. Podej mi ruku a já budu chvíli šeptat.. Jak moc jsem ráda, že jsi to právě Ty, kdo mě oslovil, jak si vážím tvé moudrosti a nadhledu, který Ti pomáhá nezabývat se malichernostmi.Tvé laskavosti, se kterou přecházíš mé chyby a nedostatky.. Vím, že pro Tebe je nejdůležitější důvěra a otevřenost mezi partnery. Chci, abys věděl, žeTvá osobnost mě zcela naplňuje, láká a nikdy nezevšední. I já chci být Tvým bohatstvím. Objemi mě a přiviň blíž, patříme k sobě.. Usmívám se.

ŽenaVážně 54 let Praha

TOP  5.4.2020
Hudba
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Vztah mezi mužem a ženou si představuji jako zrod mozaiky. Obrazu, sestávajícího z nepřeberného množství drobných kamínků. Oba je společně ukládají na místo, kam náleží. Většina té drobotiny je obyčejná, šedá, běžná. Však bez její přítomnosti by nemohly dokonale vyniknout a zazářit drahokamy barevné, svěží, zářící. Jen kombinace obojího může vytvořit jedinečný, vzácný obraz společného bytí. Proměnlivý, živý obraz. Lze ho stále upravovat a zdokonalovat. Stačí vůle, trpělivost a láska k druhému...

ŽenaVážně 51 let Praha

TOP  5.4.2020

Přeji hezký den :), jsem z Prahy, 51 let, rozvedená, samostatná, zajištěná, bez závazků, s širokými zájmy. Hledám přítele i partnera v jednom pro aktivně trávené chvíle, ale i ty klidné a pohodové. Mám ráda velkoměsto i přírodu. Všechno nové je příjemná výzva, to stálé je jistota a stabilita. Rovnováha a harmonie je mi příjemná.

ŽenaVážně 42 let Praha

TOP  6.4.2020

Hledá se láska pro zbytek života...najdu tady?

SŠ. 175/67/68. Ráda bych změnila ten životní rituál a měla se na koho těšit. Odepíšu všem, tak klidně napiš. :-)

ŽenaVážně 27 let Praha

TOP  6.4.2020

Obycejny muz, ktery vi co chce. Muz , ktery ma rad zvirata, deti, prirodu, vylety. Nejdulezitwjsi je, jak si oba vzajemne rozumi. Vzajemne sympatie musi byt, ale vzhled neni nejpodstatnejsi. Je dulezite co ma clovek uvnitr. Dnesni vztahy jsou moc uspechane, lide nevi co chteji a vztah konci na komunikaci nebo podvadeni a lzich.Třeba bys rád vyměnil víkendy v Praze za pohodu v Podkrkonoší. Samotu za společný čas ve dvou ... opravdu pouze do 61 let.

ŽenaVážně 24 let Praha

TOP  6.4.2020

Ahoj, chtěla bych se seznámit s fajn klukem který má smysl pro humor, má rád děti a zvířata. Pokud byses o mě chtěl dozvědět víc nech mi tu whatsaap

ŽenaVážně 46 let Praha

TOP  6.4.2020

Sdílení, důvěra, otevřenost, vyrovnaný poměr dávat- brát, komunikace. Není k tomu třeba být spolu denně, žít v jedné domácnosti. Pokud to vnímáš stejně, ráda tě pozná podnikavá a podnikající SŠ 170/54, sportovně založená .Ty ŠŠ, VŠ do 50 let , bavič a sportovec s vlastním názorem. Prosím o smysluplné odpovědi s fotem.