Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníPlzeň

ŽenaVážně 51 let Plzeň

TOP  16.5.2020

Hledám muže zastánce, s nadhledem a smyslem pro humor, s vyřešenou minulostí. Ne kuřáka, ne blížence.

ŽenaVážně 47 let Plzeň

TOP  14.5.2020

Stárnout nemám čas ;-) a tak hledám přítele/kamaráda (... s benefity?! :-P) na trávení volných chvil, ať už v lese, na horách, na vodě, v divadle, na plese či "jen tak". Ženaté odmítám, mladí dvojnožci a čtvernožci do velikosti bernardýna či jiná havěť akceptovaná/vítána... Umím být dáma i vandrák, mám svůj plný život a mám ho ráda - nechci měnit ani sebe, ani Tebe, takže třeba do začátku verze - milé a tolerantní přátelství s respektováním svých soukromí?

ŽenaVážně 48 let Plzeň

TOP  10.5.2020

Hledám muže, přítele, kamaráda na společné trávení času, kterému nevadí bacule. Vážnému vztahu se nebráním po poznání sebe.

Odkládal jsi založení rodiny nebo jsi jen neměl štěstí při hledání té pravé, najednou je Ti 50 a víc a chceš to změnit? Nikdy není pozdě. Je mi 47 let, mám 2 děti, hledám partnera pro společný život. Výlety, památky i příroda, smysl pro humor... Muže pro všechny radosti i strasti, které život přináší. Muže, který pomůže s tím, na co ženě síla nestačí, ale umí také něžně obejmout. Za to se mu dostane ta ženská péče a rozmazlování.

ŽenaVážně 50 let Plzeň

TOP  24.4.2020

Dvě dominantní ženy na úrovni, hledají vysoké submisivní muže, pro vztah. Vyřešená minulost, spolehlivost, poslušnost, osobní setkání podmínkou. Zábavu, dopisování a věčné lovce, nehledáme.

ŽenaVážně 53 let Plzeň

TOP  23.4.2020

Dobrý den, jsem rozv. 53/173 z Plzně. I přesto, že mám pohybové omezení, ráda jezdím na výlety, chodím do kina nebo divadla nebo na sportovní utkání. Najdu parťáka - nekuřáka se smyslem pro humor?

Ahoj, najde se tady vysoký, pohledný muž, který by mi chtěl třeba dokázat, že si umí vážit ženy a ví, co je to mít rád?Už nějak přestávám věřit, že tě najdu...Takže pokud jsi inteligentní, sobestačný, pracující s vyřešenou minulostí ve věku 45-55 let a chtěl bys najít třeba právě mě, zkus napsat a uvidíme...Fotku po vzájemné dohodě pošlu.Tak těším se na tvou odpověď. Hledám:mužeŽenaVážně 52 let Plzeň

TOP  18.4.2020

Hledám vysokého muže na úrovni, submisivní povahy, který nehledá jen zábavu a dopisování, ale vztah a v budoucnu společný život. Osobní setkání.

ŽenaVážně 50 let Plzeň

TOP  17.4.2020

Já chybím Tobě, Ty chybíš mně.... pojďme to změnit.

Muž na život .. sport … kino, divadlo...