Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníOstrava

ŽenaVážně 30 let Ostrava

TOP  13.5.2020

Lucie 29 let, VŠ, hledám muže do 35 let. Zájmy věda, cestování, četba, kynologie.

ŽenaVážně 32 let Ostrava

TOP  11.5.2020

Život si se mnou trošku pohrál. Jsem na vozíku po autonehodě, ale tím chci říct jen to, že pro mě život neskončil. Chci si ho naplno užít. Vím, není to jednoduché, ale vše se zvládnout dá, jen člověk musí chtít. Pokud se chceš seznámit tak klidně napiš, pokud to Tady nejede můžeš na messenger Wiki Kabot. Předem Děkuji za odpovědi.

ŽenaVážně 26 let Ostrava

TOP  22.4.2020

Hledám zde hodného, věrného, pracovitého muže?snad i pohledného?!Který mě bude nosit na rukou...líbat od rána do večera mimo pracovní dobu!Bude zajištěný a umí vařit ?? dělám si legraci! Stačí fotka a popiš své dovednosti!Uvidíme zdali si tě vyberu.:)

ŽenaVážně 31 let Ostrava

TOP  22.4.2020

Ahoj, ráda bych vyvázla ze stereotypu a začala život zase užívat. Není pro tebe příroda a nevaleni se jen doma sprosté slovo? Tak napiš budu se těšit. Ráda bych potkala chlapa, který už ví co chce a není to jen gaučink. Jestli takový vůbec existuje. Mějte se.

ŽenaVážně 30 let Ostrava

TOP  21.4.2020

Hledám introvertního, rozumného zdravotníka. Chci, abychom si měli co říct, a zároveň abychom se nebáli si společnost toho druhého užívat mlčky. Hledám sečtělého a fajn partnera, klidně spíš introvertně založeného. Nepotřebuji vnější krásu, ale inteligence je pro mě u protějšku hodně důležitá. Prosím nepište, pokud nesplňujete kritéria.

ŽenaVážně 30 let Ostrava

TOP  17.4.2020

Ráda bych poznala nezadaného muže, já jsem nekuřacka.mám ráda přírodu, výlety, cestování, poznávání zajímavých míst i věcí, divadlo, kino, hudbu, plavání , atd..Jsem menší , štíhlá blond 150/51 kg.. hnědozelené oči .. Značka : jen do 44 let...z okoli Ostravy ..

Přeji dobrý den všem. Jmenuji se Michaela je mi 32. Let. Mám v péči 12 -tileteho syna. Hledám tady může nejlépe s dítětem ve vlastní péči, ale dítě není podmínkou. Od může očekávám že má v hlavě vše srovnané a ví co chce. Pro mě je rodina a děti smyslem života. Mám ráda přírodu, hory, sport, zahradničení, , , .. ale Hospody a alkohol u mě ne, já jsem abstinent.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 30 let
Havlíčkův Brod
Žena | 26 let
Kladno
Žena | 32 let
Praha
Žena | 29 let
Žatec

ŽenaVážně 29 let Ostrava

TOP  8.4.2020

Ahoj mé jméno je Věrka je mi 28 let a hledám k sobě spřízněnou duši.Jsem hodně veselý a usměvavý člověk.Mám ráda sportování např.cyklistiku, brusle , běh a prochazkování.Pokud jsem někoho zaujala určitě se ozvi budu jen ráda.

ŽenaVážně 27 let Ostrava

TOP  27.3.2020

Ahoj je tady kluk ve věku 25- 30 let z Ostravy a okolí?? Napiš pá Niki.

ŽenaVážně 30 let Ostrava

TOP  18.3.2020

Ráda bych se seznámila s mužem, který je abstinent, nekuřák, umí vařit. Povahy klidné, milé, hodné a rád pomůže s domacíma prácema.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 32 let
Praha
Žena | 30 let
Praha
Žena | 30 let
Most
Žena | 31 let
Litoměřice