Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

Ahoj, hledám mladého, pohledného, bezdětného, inteligentního VŠ k trvalému vztahu a založení rodiny.Co požaduji, nabízím.Věk 24-36let. Svobodný, nikoliv rozvedený! Bez dětí i dospělých! Ty s titulem Ing. Kdo to nesplňuje, nechť nepíše.Rovněž, kdo neumí česky, nechť nepíše. To jsou tady samí hlupáci?

ŽenaVážně 33 let Ostrov

TOP  28.3.2020

Samota ubíjí. Já Ostrov nad Ohří, okolo kterého i hledám kluka od 32let do 40let s fotkou, více o mě v profilu. Nemám kamarády, bohužel. A stereotypní život není to, po čem toužím. Třeba se objeví někdo, kdo mi otočí život vzhůru nohama ;-)

ŽenaVážně 33 let Vrchlabí

TOP  28.3.2020

Ráda bych našla kamaráda, se kterým se budu smát. Měj to prosím v hlavě srovnané. Jsem boubelína. Ty můžeš být klidně "normální":-)

DOMOV je místo, kde na nás čeká ten, kdo nás má rád. Chci se mít s kým smát, s kým večer jít spát, společně žít, milovat, těšit se na toho druhého, podělit se o vše, co nám život přinese. Chci vychutnávat život každým douškem s mužem, který také nechce žít sám a chybí mu láska. Odpoví mi bezdětný, hodný a čestný chlap, co dokáže mít upřímně od srdce rád a v noci hezky hřát? Takový, který chce zplodit potomka a třeba má už vlastní prázdné hnízdečko

ŽenaVážně 33 let Praha

TOP  28.3.2020

Neobyčejná holka se nudila v koronténě tak moc, že si založila profil na rande.cz a chce s někým aspoň pokecat.

ŽenaVážně 33 let Most

TOP  28.3.2020

Ahojky, hledám vážný seznámení :-) tak jestli jsi fajn a nehledáš barbínku, tak se ozvi :-)

ŽenaVážně 30 let Krnov

TOP  28.3.2020

Nejaky svobodny partak na prochazku, brusle.. samozrejmosti je 2m odstup :D az to bude mozne tak treba badminton, bazen, kino, pivo? :)) Krnov a okoli, 29-38 let.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 35 let
Kladno
Žena | 34 let
Praha
Žena | 35 let
Cheb
Žena | 35 let
Praha

ŽenaVážně 33 let Brno

TOP  28.3.2020

Jsem velmi romantická a svobodná žena, která hledá duše a životní partnerku, aby mohla začít svůj život, jsem trpělivá, milá, romantická a velmi zaneprázdněná mužem. Vzdálenost není nikdy problém a nejdůležitější věcí je, že chci, aby muž ve věku nejméně 50-75 let hledal něco vážného a tak intimního.

ŽenaVážně 35 let Ostrava

TOP  28.3.2020

Pěkný den, Najdu jen tak někoho na pokec , pomalu tuhle situaci přestávám dávat :( Tak kdyby se našel někdo , na rozptýlení samoty doma , budu moc ráda :)

ŽenaVážně 32 let Břeclav

TOP  28.3.2020

Niekto na pár slov nejak primeraného veku prosím?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 30 let
Havlíčkův Brod
Žena | 32 let
České Budějovice
Žena | 35 let
Česká Lípa
Žena | 30 let
Ostrava