Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

ŽenaVážně 37 let Praha

TOP  31.3.2020

Ráda bych se seznámila s nezadaným, inteligentním, svobodným, bezdětným mužem, nekuřákem z Prahy a blízkého okolí. Hledám vážné seznámení.

....tak bych se šla projít ze sympatickým mužem..jít ruku v ruce..povídat si..smát se..být znovu šťastný..a žít...

ŽenaVážně 27 let Praha

TOP  31.3.2020

Jsem žena dvou tváří po většinu času rozpustilý drzý spratek, je-li ale třeba převezme vládu Dáma. Mám ráda hudbu, knihy, muzikály cestování, plavání výlety divadlo. ("Je lepší nechat lidi myslet si o vás, že jste hlupák, a pak otevřít ústa a odstranit všechny pochybnosti.")

Ahoj, dlouho sem se odhodlávala to zkusit touhle cestou tak tedy: hledám věrného, spolehlivého muže který se bude zajímat o mě i o mnou dceru(skoro 7let)prostě parťáka i do nepohody který bude rád s námi trávit čas ideálně z okolí Roudnice nad Labem (sice jsme z plzenska ale narodila sem se a zila skoro 17let tam a na plzeňsku nikdy nebyla spokojená a stastna

ŽenaVážně 40 let Brno

TOP  31.3.2020

Hledám aktuálně spíše kamaráda na běh, kolo, brusle, túry, toulky, na výměnu názorů, na smích, víno.... miluju život, společnost, tanec i hudbu, cestování, ale také samotu a knihy. Mám 10 letou dceru. Tátu jí nehledám. Hledám svobodného kamaráda, přítele, dobrodruha .....Jsem VŠ, 175 cm, oči jako uhlíky a tmavé vlasy :).

ŽenaVážně 32 let Praha

TOP  31.3.2020

Nekouřím, nepiju, jsem veganka a čerstvá pražská náplava, ze všeho nejraději si čtu, trochu kreslím, pokud kino, tak spíš v rámci tematických festivalů, a celé to přiměřeně prokládám pohybem. Umím si ustlat v lese na zemi a zároveň vím, v které ruce se drží vidlička. Hledám někoho přiměřeného věku, kdo je spokojený sám se sebou, má všeobecný rozhled a smysl pro humor, nekouří, nevěří na horoskopy, netouží po all in dovolených, zvládne dát dohromady pár souvislých vět a je trapně monogamní.

ŽenaVážně 44 let Semily

TOP  31.3.2020

Hledám spřízněnou duši.Jsem krev a mlíko.Kuřáci a zadaní nepište.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 37 let
Jílové u Prahy
Žena | 44 let
Praha
Žena | 66 let
Mariánské Lázně
Žena | 51 let
Náchod

ŽenaVážně 56 let Zlín

TOP  31.3.2020

Kamarada na vsechny radosti i starosti zivota.

Chci začít znovu a ve dvou, přidáš se?

ŽenaVážně 54 let Vsetín

TOP  31.3.2020

Pokud žijeme, můžeme ještě změnit život :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Litvínov
Žena | 43 let
Vsetín
Žena | 61 let
Pardubice
Žena | 59 let
Mladá Boleslav