Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníOstrava

Navaluje-li se Ti z Bureše tak jako mě a záleží-li Ti také na tom, aby Tvůj partner/kamarádka ctil význam fota v mé galerce, pojď se skamarádit ! Nebudeš litovat. Nabízím toho mnoho, ale ne ledakomu.

ŽenaVážně 31 let Ostrava

TOP  15.2.2020

Přála bych si najít někoho, koho už taky nebaví usínat o samotě, vařit pro jednoho, povídat si se sebou, celý byt uklízet sám a s přáteli a na každém výletě být sedmnacté kolo u vozu ... hledám někoho, s kým se budeme smát, podnikat spontánní výlety, zavázet si doma a spravedlivě se dělit o likvidaci špinavého nádobí... je pro mě důležitá důvěra, nadhled, humor, komunikace a partnerství... nejsem zrovna atletka, ale sport mám ráda (badminton, lyže, ..) miluju vodu, knihy a dobrou společnost

hledám touto cestou muže ve věku 28-32let, který ví co od života chce. Život mi utíká mezi prsty a já bych se chtěla usadit a časem založit rodinu. Ze začátku však budeme kamarádi a časem se uvidí.

Ahoj krásný den najde se chlap na seznámení, procházku , kafe, pokec, pohoda vzájemné porozumění? Ráda se seznámím s fajn chlapikem který by se rád seznámil s fajn holkou prosím pouze vážně a s fotkou děkuji za pochopení.

ŽenaVážně 32 let Ostrava

TOP  28.1.2020

Hledám spolehlivého a usměvavého sympaťáka přiměřeného věku a výšky, který taky chce začít nový vztah. Jsem pozitivní člověk, který má aktivní přístup k životu. Určitě nehledám kuřáka a hospodského povaleče. Zdraví Tě 31letá sympatická a optimisticky sportovně založená Ostravačka 179 cm/64kg.

ŽenaVážně 31 let Ostrava

TOP  21.1.2020

Ráda se seznámím s pohodovým mužem...

ŽenaVážně 27 let Ostrava

TOP  29.12.2019

Hledám Marka Darcyho se vším všudy. Budu se těšit.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 29 let
Žatec
Žena | 26 let
Kladno
Žena | 29 let
Ostrava
Žena | 30 let
Havlíčkův Brod

ŽenaVážně 31 let Ostrava

TOP  22.12.2019

Rada bych někoho rozumného, kdo má smysl pro humor, moderní vkus , a kdo ví co chce :) ziju sama se svoji 5 letou dcerou:)

ŽenaVážně 31 let Ostrava

TOP  11.12.2019

Rada bych poznala rozumného muže, který ví co od života chce , je mi 30 a ziju sama s 5 letou dcerou :-)

ŽenaVážně 31 let Ostrava

TOP  27.11.2019

Touto neobvykloukou, ale moderní cestou bych ráda našla hodného a citlivého (zatím) kamaráda... Který už ví co chce.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 28 let
Praha
Žena | 29 let
Teplice
Žena | 28 let
Praha
Žena | 26 let
Nymburk