Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníBrno

ŽenaVážně 53 let Brno

TOP  22.3.2020

Rok výroby 1967, sportovnější verze, starší model, ale stále ve skvělém stavu :-) Garážovaná :-) Vhodná na výlety a sportovní akce. Občas v zimě ráno špatně startuje, ale nechá si říct. Spotřeba je vyšší s ohledem na věk :-) Hledá se hodný, pozitivní majitel s určitou dávkou humoru. Zn.: Nespěchá, jen do těch nejlepších rukou :-)

Hledám chlapa z Brna kolem 60-ky, s kterým se nebudu nudit. Mám ráda víno, cestování, termály a setkávání s přáteli. A taky mé elektrokolo.

ŽenaVážně 36 let Brno

TOP  21.3.2020

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká....

ŽenaVážně 43 let Brno

TOP  21.3.2020

Pouze vážně! Foto vyměním po pár pismenkach. Hledám vysokého chlapa, který má kladný vztah ke sportu, přírodě....ke všemu.... mírou. Žádnej pecivál, ale ani maratónec, vše přiměřeně.

Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Hledám přítele pro vše krásné …. mít se na koho těšit ...

ŽenaVážně 44 let Brno

TOP  20.3.2020

Je nesnadné si udržet víru, když už se v mých představách vytrácíš...

ŽenaVážně 63 let Brno

TOP  20.3.2020

Hledám příjemného vyššího muže, přiměřeného věku, který má rád cestování, přírodu, vodu - moře, prostě život. Brno a blízké okolí.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 66 let
Mariánské Lázně
Žena | 30 let
Havlíčkův Brod
Žena | 49 let
Opava
Žena | 43 let
Praha

ŽenaVážně 49 let Brno

TOP  19.3.2020

Ráda bych se seznámila s pohodovým, sympatickým, optimistickým mužem, se kterým bychom si byli vzájemnou oporou a prožívali společně vše, co život přináší.

Hledám lásku, porozumění, muže s upřímným srdcem na pravém místě.Nehledám tučné konto! Ale opravdovou lásku pro život. Doba je zlá a hledat k sobě někoho po šedesátce je dost náročné.Snad nám to vyjde.

ŽenaVážně 63 let Brno

TOP  18.3.2020

Najde se tu kamarád v mých letech...a s vyřešenou minulostí??nehledám mladíky ani ženáče...když bude potřeba napíšem si více...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 42 let
Olomouc
Žena | 43 let
Beroun
Žena | 39 let
Praha
Žena | 56 let
Karlovy Vary