Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

ŽenaVážně 47 let Plzeň

TOP  14.7.2020

Hledám svoji osudovou lásku. Vztah prostý manipulace, založený na maximální otevřenosti. Lásku, ne vlastnictví. Bohatství ducha. Respekt. Vzájemnou inspiraci. Good vibrations. Ctít navzájem svoji svobodu. Sdílet humor, radost ze života a vášeň pro hudbu, umění, milování. Vášnivě ráda zpívám. Hraju na kytaru, bubny, perkuse. Píšu nepublikovatelnou poezii. Ráda trávím čas v přírodě. Žádný výkony - jen kráčet, kochat se, plynout. Ze sportů kolo, rekreačně. Jsem bohémka! Jsem Šelma z Hájku. Vrau.

ŽenaVážně 27 let Třebíč

TOP  14.7.2020

Hledám muže na vážný vztah. Pokud ti nevadí , že jsem baculka , tak se ozvy.

Jsem nezávislá, krásná, svobodná a osamělá dáma 30 let, která hledá nezapomenutelné okamžiky a nešťastná dobrodružství.

Ráda bych poznala pohodového sympaťáka ve věku 54-57let. Najdu Tě?

Brunetka, vyšší postavy, nabízí přátelství šarmantnímu muži, který má rád život, smysl pro humor a už ví, co život obnáší. Všechno ostatní si povíme u kávy. Budu se těšit.

ŽenaVážně 54 let Německo

TOP  14.7.2020

Dobrý den, hledám spolehlivého, solidního realistu pro navázání přátelstvi .... Post Scriptum Stejně "postiženého" jako já. Tzn.stále mladého duchem ve stárnoucím těle.

ŽenaVážně 60 let Olomouc

TOP  14.7.2020

Hledám tebe na společný život, myslis ze jsi ten pravý?Tak napis. Na veku nezáleží, je to jen číslo ze začátku přátelství spol.vylety a čas ukáže.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Praha
Žena | 29 let
Žatec
Žena | 51 let
Mladá Boleslav
Žena | 50 let
Olomouc

ŽenaVážně 44 let Ostrava

TOP  14.7.2020

Hledám kamaráda a nikoliv sex, jak zde mnoho mužů mylně pochopilo. Kamaráda a přítele v jedné osobě, který je zklamaný z předchozího vztahu. Takže znovu, hledám kamaráda a přítele v jednom ve věku 38-48 let a uvidíme, co se z toho časem vyklube, zdali budeme chtít posunout to naše kamarádství a přátelství dál. Muži, vy, kteří hledáte odskočení si ze svých dosavadních vztahů za účelem flirtu s příchutí sexu, nereagujte na můj inzerát a nezahlcujte mi můj profil nesmyslnými reakcemi.

ŽenaVážně 51 let Brno

TOP  14.7.2020

Hledám muže pro vážný vztah a veselý život ve dvou. Ráda bych našla nezadaného, zralého partnera, přiměřeného věku. Zpočátku pro trávení společného volného času - kino, divadlo, výlet, procházka, večeře. A pokud nám spolu bude dobře, i pro další společný život. Nepotřebuji ani tatínka pro děti, ani sponzora pro sebe. Děti mám dospělé a samostatné. Své aktuální foto nemám problém poslat na email. Jen nekuřáka.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 38 let
Ostrava
Žena | 42 let
Hradec Králové
Žena | 56 let
České Budějovice
Žena | 81 let
Hradec Králové