Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníHlavní město Praha

ŽenaVážně 54 let Praha

TOP  Včera

Hledam nezadaneho sympatickeho muze pro trvaly vztah na vse co zivot prinasi. NE, zenateho, NE milence, NE mladistve.

ŽenaVážně 41 let Praha

TOP  Včera

Dobrý den všem, co čtou tyto řádky. Ráda bych poznala inteligentního, charismatického a pohodového muže, o kterém lze říci, že je silná a vyrovnaná osobnost na úrovni, se smyslem pro humor, s elánem do života a s chutí zažít na plno zralou lásku se vším všudy.

Hledám obyčejného , pohodového muže - nekuřáka se zájmy o toulky přírodou , výlety, chalupaření - pro dobu, kdy nám zase bude dobře. Jsem obyčejná žena 59/174 a věřím, že někde jsi. Foto výměnou.

Hledám příjemného, komunikativního, energického a společenského pána, který si chce užívat pohodový život ve dvou:-) Práce na zahrádce, posezení u vínka, procházka do přírody, kultura či cestování ... jsou vítanými aktivitami.

ŽenaVážně 51 let Praha

TOP  Včera

Pohodového muže hledá svobodná SŠ 50 let. Najdeme se?

Hledám inteligentního MUŽE, který je náročný nejen na sebe, ale i na své okolí. Náročnost považuji za důkaz toho, že člověk ví co chce a nehodlá se smířit s průměrem. Ani já nejsem průměrná... Prožila jsem velký kus života v zahraničí a hledám někoho třeba i s podobnými zkušenostmi, někoho kdo má rozhled, váží si ženy a nebere vše jako samozřejmost. Líbí se mi "stará škola" & tradiční hodnoty, pozitivní přístup k životu, chuť poznávat nové, vzájemné sdílení a trávení společného času.

ŽenaVážně 68 let Praha

TOP  Včera

Hledá se muž, který má smysl pro humor, je sympaticky, hodny. Vysoka, stihla, nekuřačka, optimistka z Prahy.ŽenaVážně 49 let Praha

TOP  Včera

Milý, vtipný, veselý, samostatný, pohledný, chytrý.....prostě úžasný, báječný a skvělý chlap, běhá někde po světě?

ŽenaVážně 55 let Praha

TOP  Včera

SS 54/174 hleda pritele. Samota me nebavi.

ŽenaVážně 42 let Praha

TOP  Včera

Život je pestrobarevný... Jen některé jeho krásné odstíny se dají najít pouze ve dvou.