Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámení : Jablonec nad Nisou

Hledám přítele ke sdílení všeho pěkného. Jsem 164/65, vzdělání vysokoškolské. Těším se na odpověď a setkání.

Hezký den všem klukům Proč jsem tady? Chci se konečně seznámit s klukem který bude mít tyto vslatnosti nekouří nepije místo návštěv hospod dává přednost jiným aktivitám jako sport nebo procházky. Hledám kluka ve věku 26 až 30 let Pro starší od 30 let můj inzerát neplatí. Má smysl pro humor hlavně neměl by mě využívat jenom na jedno jediné a taky by o to jedno jít nemělo. Preferuji ve vztahu věrnost sama nemám v povaze být nevěrná takže si přeji aby partner byl taky věrný. S pozdravem Gabriela

Hledám hodného, sympatického, vtipného, sportovně založeného kamaráda a přítele do pohody i nepohody. Najde se ???

Ahoj, já jsem Míša je mi skoro 26let takhle nějak se tu zkouším seznámit ty mezi 20-36lety. Nekoukáš jen na vzhled, zajímá tě to co je uvnitř, no tak co prostě zajít do kina, nebo někam posedět a popovídat si, poznat se. To už tady není nikdo, kdo se chce normálně seznámit, to tu každej hned myslí jen na sex? Já jsem asi divná, že mi tohle nepřijde normální, sexem se žádný vztah nezačíná. Prosím spíše z okolí Jablonce, Liberce... Ahoj, s nadějí na odpověd..

ahoj. zdravím všechny kdo hledají vážný vztah. Jsem věrná, osamocená. Nepožaduji toho zase tolik. Ráda výletuji.

Ahoj, já jsem Míša je mi skoro 26let takhle nějak se tu zkouším seznámit ty mezi 20-36lety Nekoukáš jen na vzhled, zajímá tě to co je uvnitř, no tak co prostě zajít do kina, nebo někam posedět a popovídat si, poznat se.To už tady není nikdo, kdo se chce normálně seznámit, to každej hned myslí jen na sex?Jsem asi divná, že mi tohle nepřijde normální, sexenm se žádný vztah nezačíná.Okolí Jablonce, Liberce... Ahoj, s nadeji na odpověd..

Ahoj, máš zájem se seznámit? Napiš

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 24 let
Liberec
Žena | 36 let
Ostrava
Žena | 39 let
Brno
Žena | 67 let
Kladno

Skládám písmenka k sobě, pak věty a když kliknu, rozletí se do éteru. Nevím, kdo je bude číst, ale snad zachytí mé tiché volání. Ráda bych poznala muže, který se ještě chce radovat ze života, toulat se přírodou a trávit hezké chvíle ve dvou.

Chci ušlechtilého, silného člověka, který učiní můj svět, když vstoupí do místnosti.

Potřebuju skutečného muže, odvážného, silného a odvážného. S kým se cítím v bezpečí. Kdo ve správnou chvíli přijme a zahřeje svojí teplo.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 48 let
Praha
Žena | 57 let
Hradec Králové
Žena | 49 let
Pardubice
Žena | 48 let
Opava