Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

No 20 už mi bylo, 30 a 35 taky, vdaná jsem byla, děti mám, do práce chodím každý den a dluhy nemám.... Co tu dělám? Hledám človíčka a kterým by nejen mě, ale i mé malé smečce bylo hezky a mohli jsme být spolu.

Ráda cestuji, směju se, poznávám nová místa po ČR i jinde.Přidá se někdo další ke mně?Nejedná se o seznamovací inzerát, pouze o cestování, výlety.

ŽenaVážně 30 let Plzeň

TOP  21.2.2020

Hledám partnera do společného života. Samota už mě nebaví.

ŽenaVážně 36 let Brno

TOP  21.2.2020

Hledám muže spřízněnou duši který hledá lásku a chtěl by rodinu.Já baculka ale snažím se zhubnout , jestli mas nějaký kg navíc můžeme hubnout spolu.Žena 35 let , ty v mém věku +- 8let.mám dítě v péči. ty můžeš mít taky.budeme radi .dítě ma 7let.

ŽenaVážně 47 let Tábor

TOP  21.2.2020

Normální lidově přirozená holka v nejlepších letech hledá lidsky normálního sympataka co zůstal svůj, s vlastním selským rozumem, úsudkem a hodnotami co dělají člověka člověkem.Slusny, férový mužský? Proč je jich tak málo vždyť slušnost, úcta, důvěra, porozumění nic nestojí a jsou hlavně dnes velkým bohatstvím?Prosím pouze vážný zajem.Najdu tě chlape? Pokud víš co je skutečný svět a realita života pak čekám právě na tebe.Pouze s fotkou, neandrtálcům neodpovídám, znakovou řeč neumím.Jsem z okresu Tábor

Přeji hezký večer, nevím co bych tady měla složitě vypisovat....zkrátka hledám někoho upřímného, milého, pracovitého, milujícího , který dokáže ocenit jak sám sebe tak partnerku, človíčka, který ví co již chce a který si nebude vymýšlet báchorky ale bude mít vyřešenou minulost a chce začít plánovat budoucnost. Děti mi nevadí neboť sama je mám a chybí nám už třeba i tento článek do úplnosti. Dám přednost první kávě či čaji a přátelství, které se buď rozvine a nebo nějak dopadne ....těším se :-)

ŽenaVážně 29 let Benešov

TOP  21.2.2020

Ahoj, hledám veseleho, spolehlivého chlapa pro pohodovy život .Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 64 let
Praha
Žena | 42 let
Praha
Žena | 50 let
Tábor
Žena | 30 let
Havlíčkův Brod

Ahoj najdu ještě štěstí a lásku 52 let rozvedená

Blíží se jaro - doba procházek, cestování, pobytu v přírodě a s tím je spojeno hodně hezkého a příjemného dění kolem. Proto bych byla ráda, kdyby se mi ozval muž příjemný, milý, inteligentní, se kterým se dá rozumně komunikovat o čemkoli, který má rád pohyb, přírodu a vše, co obohacuje život a dělá ho hezčím a zajímavějším. Jsem z Hradce Králové, SŠ, vyšší postavy, sportovní typ.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 35 let
Kladno
Žena | 51 let
Náchod
Žena | 42 let
Olomouc
Žena | 43 let
Praha