Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

Ráda poznám příjemného muže pro vážný vztah . Muže , se kterým bych sdilela radosti života, mohla se na někoho těšit a měla partnera, který jí dokáže být oporou.

Normální obyčejná ženská 60.hleda normálního obyčejného může do 65let

ŽenaVážně 56 let Praha

TOP  8.4.2020

Slušný volný muž z Prahy s autem, který by se rad seznámil..... .

ŽenaVážně 39 let Trutnov

TOP  8.4.2020

AhojJsem už nějakou dobu sama s dětmi a nějak to není ono.Pro samou práci nemám moc příležitostí k seznámení, tak zkouším štěstí zde.Třeba si s někým padnem do oka:-)

ŽenaVážně 46 let Praha

TOP  8.4.2020

Ahojky kluci, hledám zde pohodového sympaťáka se smyslem pro humor a se zájmem o fotografování na cestování po ČR a poznávání nových míst. Jinak i turistika, kolo, bazén, filmy, kulturní akce, večeře, posezení u ohně... Zatím jen kámoše a parťáka, v případě sympatií i více. Pouze Praha a nejbližší okolí (nemám momentálně žádné přibližovadlo), pouze kluci s vyřešenou minulostí, neberu ženaté a nechci žádné sexuální loudily. Prosím o připojení fota.

ŽenaVážně 39 let Zlín

TOP  8.4.2020

Hledám zodpovědného muže ze Zlína a okolíDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha
Žena | 46 let
Praha
Žena | 49 let
Praha
Žena | 52 let
Přerov

ŽenaVážně 48 let Praha

TOP  8.4.2020

Ahoj, hledám mladšího přítele. S vlasy a rozhledem, se kterým bychom si měli co říci - inteligence nutná, co by mi voněl a uměl se nadchnout, zasmát se a baví ho sex, cestování, dobré jídlo a další věci.

Ahoj, ráda bych poznala obyčejného fajn sympatickeho chlapa, který ma trochu smysl pro humor, hodneho... .Ktery chce trvaly vztah.Děti nevadí.Vice osobně.43letá štíhlá....FM a okolí.

ŽenaVážně 35 let Praha

TOP  8.4.2020

Zasadil jsi strom, postavil dům, splodil syna, ale konec už není tak hezký ? Jsi starší, inteligentní, charismatický muž, který má své děti, a další už neplánuje a hledá teplo domova? Jsem pohledná, inteligentní, optimistická dívka, která hledá svůj druhý článek a rodinu. Mám malého rošťáka, a chtěla bych zase začít žít a ne přežívat, chci se opět na někoho těšit... Hledám muže pouze z Prahy

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Žena | 56 let
Brno
Žena | 52 let
Praha
Žena | 66 let
Praha