Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

ŽenaVážně 36 let Plzeň

TOP  20.3.2019

Pomalu se nám rozjařuje... A já už bych chtěla sedět u ohně někde uprostřed lesa. V Novohradkách nebo na Kokořínsku. V kruhu lidí, se kterejma mám hodně společnýho. S někým, kdo by hrál Sáru od Trabandu a taky Carpediem od Redla. A s někým, komu bych mohla položit hlavu na rameno. A potom trošičku nepříjemnýho chladu, než se tělem zahřeje spacák. A ráno ptáci a pohled ze země do korun stromů a vůbec všechny ty věci, který vypadají kýčovitě, když se napíšou. A Slzičky panny Marie na skalách.

ŽenaVážně 38 let Břeclav

TOP  19.3.2019

Jsem úplně prdlá a hledám stejneho chlapa, který si rád udělá srandu sám ze sebe a nebude mít problém se smát. Bude pracovitý a hodný. Nehledám kamaráda, ale partnera pro život, který mne nebude potřebovat 24h denně za zadkem.

ŽenaVážně 36 let Praha

TOP  19.3.2019

I přesto, že žiji ve městě, mám ráda přírodu na venkově, procházky ve všech ročních období. Navštěvuji divadla, operu. Miluji cestování, zejména mám ráda moře. Ráda poznávám cizí kuchyně. Kromě toho, že ráda ochutnávám, tak i ráda vařím. Hledám kultivovaného bezdětného zajištěného muže pro život a založení rodiny.

Vyhlasuji vyberove rizeni na partnera pro zivot.....si li tu , jsi li z Hk a blizkeho okoli mas li deti ozvy se uvidime co bude dal.., ...

ŽenaVážně 32 let Krupka

TOP  19.3.2019

Hledám muže mezi 36-45 lety který ví co od života chce a nikdy by mi neublížil

Hledám muže pro společný život. S pozitivním přístupem a "nadhledem", který má rád sport, přírodu, výlety a aktivní způsob trávení volného času. Zajde si rád do divadla, či do kina. Ví, jak se chovat k ženě a hledá rovnocenný vztah. Chce, stejně jako já rodinu, děti, vztah založený na lásce, důvěře a vzájemné úctě. Dokáže být oporou a ví, co je zodpovědnost.

ŽenaVážně 34 let Liberec

TOP  19.3.2019

Ráda bych tu našla nezadaného muže pro společný život, který rád cestuje a má radost ze života, který si chce užít a nejen ho přežít. Ráda cestuji, čtu, chodím na procházky, do kina. Hledám opravdu pouze nezadaného, inteligentního muže, který chce vztah a má srovnané priority. Pokud tu někde jsi, tak se těším na odpověď

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 45 let
Liberec
Žena | 51 let
Benešov
Žena | 75 let
Brno
Žena | 30 let
Praha

Neexistuje náhodné střetnutí. Každý člověk v našem životě je buď testem, trestem nebo darem. Jsou lidé, se kterými se člověk zná celý život a stejně má pocit, že je stále nepoznal. Ale jsou i výjimky, se kterými se člověk jednoho dne potká a okamžitě má pocit, že je zná celý život.

ŽenaVážně 33 let Ostrava

TOP  19.3.2019

Nehledám prince ani nikoho kdo bude řešit mé starosti, ale někoho kdo je bude řešit se mnou. A někoho kdo půjde v životě vedle mě (né za mnou, né přede mnou, ale vedle) . Jsem jaká jsem někdy paličatá někdy na zabití, ale se srdcem na dlani. Blázen co ještě věří že láska existuje.

ŽenaVážně 34 let Brno

TOP  19.3.2019

Ahoj, jsem vysoká, upřímná, tvůrčí a občas trochu střelená a citlivá. Moc ráda cestuju doma i v zahraničí, fotím, baví mě design, sportuju a nebráním se snad ničemu, co neobsahuje výšky či hloubky. Hledám někoho, kdo dokáže tohle všechno vyvážit plus/mínus pár gramů. :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 59 let
Opava
Žena | 46 let
Kolín
Žena | 50 let
Olomouc
Žena | 48 let
Krnov