Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

Jsem 52/174/85 VŠ, ráda bych se seznámila s upřímným a charakternim mužem do 60 let. Mám ráda zahrádku, vaření, cestování, duchovní rozvoj a zdravý životní styl.

ŽenaVážně 54 let Chomutov

TOP  28.3.2020

Hledám hezký úsměv pod rouškou??

ŽenaVážně 52 let Pardubice

TOP  28.3.2020

Moto, kolo, bezky, squash, sauna, bazén, příroda, cestování, pes, výlety, karavan, volný cas, ale i zahrada, práce, inteligence, filozofie , pohoda a vesnicky život, Parťák do 52 let. Jen Zelezne hory a okoli - pouze vazne. Prosím foto!!!

ŽenaVážně 53 let Zlín

TOP  28.3.2020

Hledam sympatickeho kamarada, pritele, s kterym si budeme mit o cem povidat, smat se spolu, radovat se....

Dobrý den.Bude mi padesát, nejsem hezká, nejsem zdravá , nesmím řídit auto a nebydlím v Lounech. Nemám úspory a pevné nervy. Co mám : hromady knih, nějaké malé sochy, staré houpací křeslo s orvaným čalouněním a hromadu štětců. Minulost právě řeším a hledám zatím na dopisování hodného muže.Kdyby byl vyšší postavy a inteligence, bylo by to hezké.Vyrovnala by se tím má menší výška a celková pitomost.

ŽenaVážně 52 let Praha

TOP  28.3.2020

Hledám sympatického muže, jehož slovo platí, který ví, co je zodpovědnost a spolehlivost. Takového, se kterým není nuda, se zájmem o cestování, kulturu a vše zajímavé. Prosím jen o odpovědi s fotkou, přiměřeného věku, bez tetování a jiných okras.

Jsi jako já pražák, máš vztah k přírodě (já ráda zahradničím), ale bohužel jsem nenašla ( ještě ) vhodný pozemek, kde bych se realizovala. Já pohodová, pracovitá, nekuřačka s velkým elánem, nekonfliktní a vybavena zkušenostmi - mohli by jsme spolu něco vymyslet, co na to říkáš ? P.S. Elegantní dámá i rošťanda v riflích.....Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 53 let
Praha
Žena | 53 let
Kolín
Žena | 53 let
Trutnov
Žena | 49 let
Opava

Hledám parťáka pro život. Děti už jsou samostatné a mně je samotné smutno. Bydlím na vesnici, v domě se zahradou. Mám ráda sluníčko a přírodu.

53/175 roz.. hledá uprimneho, hodného, věrného muže co by mi byl životní oporou, samota je zlá, ve dvou je líp.

ŽenaVážně 54 let Praha

TOP  28.3.2020

Pohledná, vyrovnaná, pohodová, aktivní, žena s přáním poznat muže, který je spokojen, ale přesto sám a chce to změnit. Jsi gentleman dbající o sebe, s podobnými zájmy, jako mám tady uvedené já? Klidně odkudkoli, ale bez problémů? Tak tebe chci poznat.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 54 let
Sokolov
Žena | 49 let
Praha
Žena | 54 let
České Budějovice
Žena | 50 let
Olomouc