Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

ŽenaVážně 63 let Praha

TOP  18.3.2020

... tak paní Náhoda nějak nefunguje, ale já vím, že tam někde jsi ... :)

Ráda bych si tady našla aktivního, laskavého, moudrého člověka se smyslem pro humor, který mi bude kamarádem, přítelem i milencem.

Divadlo
Bruslení
Turistika
Výlety

Sympatická žena SŠ 59/168/60 mladšího vzhledu hledá muže, kamaráda, přítele spíše rodinného typu, na trávení volného času se společnými zájmy: cestování, procházky, občas kultura. V létě lehce zahradničení a kutilství na Táborsku. Najdu ?

ŽenaVážně 62 let Praha

TOP  19.3.2020

Ráda se seznámím s nezadaným mužem z Prahy, nebo blízkého okolí, přiměřeně k mému věku na pohodový vztah založený na vzájemné důvěře, toleranci, upřímnosti a lásce. Poznávat se a těšit se na sebe. Nehledám bydlení, ani sponzora, ale přítele na společné trávení volného času, kterému nechybí humor jako mně. Je potřeba pomoci náhodě a potkat se, pak už je to jenom na nás. Někdy vše dopadne úplně jinak, než si člověk přeje ..... mnohem lépe.

ŽenaVážně 59 let Most

TOP  19.3.2020

Hledám přítele, na kterého bude spoleh a ví, co znamená dodržet slovo.Roky utíkají čím dál rychleji a ještě by jsem chtěla poznat muže, kterému by na mě záleželo, měl mě rád a bral mě takovou , jaká jsem.

ŽenaVážně 65 let Plzeň

TOP  19.3.2020

Hledám všestranně zaměřeného "kluka" odpovídajícího věku, který si umí představit držet se za ruce a běhat po žluté louce plné pampelišek a za zády mít hory, kde svítí bílé čepičky sněhu nebo sednout na kolo a nechat vítr ovívat hlavu apod. Když nejde o život, nejde o nic.

Hledám lásku, porozumění, muže s upřímným srdcem na pravém místě.Nehledám tučné konto! Ale opravdovou lásku pro život. Doba je zlá a hledat k sobě někoho po šedesátce je dost náročné.Snad nám to vyjde.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 65 let
Praha
Žena | 61 let
Frýdek-Místek
Žena | 61 let
Pardubice
Žena | 59 let
Mladá Boleslav

ŽenaVážně 60 let Šumperk

TOP  19.3.2020

Chci poznat touto cestou muže pro přátelství a později i pro vážný vztah

ŽenaVážně 59 let Bruntál

TOP  18.3.2020

muž jen pro mne, nerada se dělím.. ze srandou ale vážně

ŽenaVážně 63 let Brno

TOP  18.3.2020

Najde se tu kamarád v mých letech...a s vyřešenou minulostí??nehledám mladíky ani ženáče...když bude potřeba napíšem si více...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 61 let
Frýdek-Místek
Žena | 61 let
Přerov
Žena | 63 let
Kroměříž
Žena | 64 let
Praha