Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníPraha

ŽenaVážně 54 let Praha

TOP  25.2.2020

Ahojky milý neznámý, jsem žena, která se raduje z maličkostí, které běžný život přináší. Mám ráda přírodu, turistiku, cestování, lyžování a rekreační běh. Jsem nekuřačka, alkohol pouze při výjimečných příležitostech. Hledám muže pouze vážně. Sympatického nekuřáka a pohodáře na společnou cestu životem.

ŽenaVážně 35 let Praha

TOP  24.2.2020
Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Bruslení
Plavání
Výlety
Cestování
Zvířata

Ahoj milý neznámý, hledám partnera, se kterým se mohu sdílet společné hodnoty, bavit se, smát, chodit do kina, na kávu, výlety a když to bude klapat, tak pak být spolu v dobrém i zlém. Měl bys být pohodový, inteligentní, romantický, spolehlivý, se smyslem pro humor a víru. Těším se na Tvoji odpověď. Daniela

ŽenaVážně 43 let Praha

TOP  24.2.2020

Jsem normální ženská, je mi 42 let, 168 cm vysoká. Bydlím v Praze. Hledám fajn parťáka pro život. Baví mě procházky, výlety občas kino nebo divadlo. Nesnáším kouření.

ŽenaVážně 47 let Praha

TOP  24.2.2020
Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

HLEDÁM: přibližně stejně starého (+/- 10 let), pohledného, šikovného a vtipného milence (tím nemyslím zadaného chlapa), vysokého 180 cm anebo vyššího. JSEM: (Prý) charismatická, štíhlá atraktivní žena, single matka, citlivá osobnost se sklonem k ironickému humoru a bez pochopení pro pseudoromantické projevy mužů pokročilejšího věku.

ŽenaVážně 46 let Praha

TOP  24.2.2020

Optimistická s chutí do života, zodpovědná, vnímavá, neposedná, s vyřešenou minulostí hledá muže podobného charakteru :)

Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Kolo
Fitness
Turistika
Příroda
Cestování

Jediná cesta je ta ve vlastním nitru. Kulturně a sportovně založená VŠ, 51, 177/70, mladšího vzhledu hledá pro společné chvíle veselého romantika, SŠ, VŠ, 40+, vyšší, sportovní postavy.

ŽenaVážně 39 let Praha

TOP  23.2.2020

Má práce mě naplňuje, pomáhám lidem, aby byli fit.Věnuji se všem mým zájmům např.cestování po světě, výlety po vlasti, památky, příroda, četba, kulturní akce, pěší turistika, plavání aj.Minulý vztah mám uzavřený.Když je problém, řeším ho.Vím, co chci a nechci.Nalezl jste shodu?Pokud ano a nevadilo-li by Vám, že jsem slabozraká, těším se na Vaše řádky.Máte-li děti, byla bych jim dobrou kamarádkou.Kila navíc u muže mi nevadí.Osobní setkání ukáže vše než foto.Čas nám napoví, zda bychom mohli vytvořit pevný vztah.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Praha
Žena | 56 let
České Budějovice
Žena | 44 let
Praha
Žena | 63 let
Plzeň
Kino
Divadlo
Kolo
Fitness
Bruslení
Lyžování
Plavání
Příroda
Výlety
Cestování

vím, že nechci být sama, a tak hledám pohodového muže, který rád sportuje, baví ho společenský život a cestování... více na whatsApp včetně fota.

Mám vítr z větru...Bylo by fajn se schovat do blízkosti, odbulet si to. Usínat klidná a usmířená.

Je čas na správný vztah..., ráda vařím, peču...přátelé říkají že to umím.Mé koníčky lyže, cestování, kolo, zahrádka...Jen vážné seznámení....., sponzora nehledám....

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 53 let
Praha
Žena | 51 let
Náchod
Žena | 63 let
Praha
Žena | 34 let
Teplice