Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníHlavní město Praha

ŽenaVážně 42 let Praha

TOP  9.4.2020

Ahoj... Hledám svou druhou polovičku pro společný život. Chci s Tebou sdílet vše krásné, co nám život přináší. Ráda bych založila rodinu, proto opravdu prosím jen vážná seznámení, nekuřák z Prahy a velmi blízkého okolí, ve věku 38 - 46 let, s vyřešenou minulostí a zodpovědným postojem k životu. Nevadí pokud jsi již rozvedený a máš nějaké děti. Prosím vždy uvést foto, je fér vědět s kým máme vzájemně tu čest. Těším se na Tebe. :-)

Potkám fajn muže, pohodového, nekonfliktního, usměvavého, bydlícího? Volný čas, kultura, poznávání, radost.....

ŽenaVážně 43 let Praha

TOP  9.4.2020

Dočasně pracuji z domova a je mi smutno. Chybí mi možnost zajet si na hory, jít na koncert, do divadla anebo s kamarády na pivo. Nejen v této době bych si ráda vážila kompatibilního partnera s přirozenou inteligencí a akademickým vzděláním (případně bez), kterého bych mohla pro něco obdivovat, koukat se na něj bez podpatků směrem vzhůru a který by si vážil mne. Sympatická, relativně šikovná žena mladistvého vzezření. :)

ŽenaVážně 24 let Praha

TOP  9.4.2020

Ahoj, chtěla bych se seznámit s fajn klukem který má smysl pro humor, má rád děti a zvířata. Pokud byses o mě chtěl dozvědět víc nech mi tu whatsaap

ŽenaVážně 46 let Praha

TOP  9.4.2020

Optimistická, veselá, zodpovědná a statečná.... Hledám chlapa pro život a lásku ... Minulost vyřešena

ŽenaVážně 22 let Praha

TOP  8.4.2020

Ahoj, napíše nějakej fajn kluk, kterej holku neodsoudí kvůli pár kilům navíc? ;) Budu se těšit...

ŽenaVážně 39 let Praha

TOP  9.4.2020

Každý z nás má srdce... Ale bohužel problém je...že ne každý je schopen ho použít...ŽenaVážně 45 let Praha

TOP  9.4.2020

Hlavní požadavky na mého partnera jsou, aby byl inteligentní (nejlépe s VŠ vzděláním), přiměřeně aktivní, se smyslem pro humor, s životním nadhledem a s ochotu a odhodláním vytvořit harmonický partnerský vztah. Hlavně prosím normálního nezamindrákovaného muže, jehož životním smyslem není vysedávat tady nebo u jiných sociálních sítí. Já myslím mohu nabídnout to samé :-)

ŽenaVážně 35 let Praha

TOP  9.4.2020

Ahoj jsem sympatická a milá žena :). Je mi 35 let a mám syna kterému je deset let. Ráda bych poznala milého muže pouze z Prahy ve věku 35-42 let na společné výlety, který má rád děti a rád jezdí na kole atd.

ŽenaVážně 56 let Praha

TOP  9.4.2020

Podaří se mi na těchto stránkách najít opravdového chlapa, který neholduje gaučinku a alkoholu. Uvítám trochu zručného se zájmem o chataření, sportovní aktivity - kolo, lyže, výlety do přírody, trochu kultury. Ve dvou je vše veselejší, motivační. Nechceš-li zůstat navždy sám, což musí být flustrující a deprimující ozvi se. Určitě společně něco vymyslíme a začneme zase žít. Samota je smutná. SŠ 56/173 Více již v emailech. Těším se na odpověď a věřím v lepší život. Ve dvou je vše jiné.