Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníHlavní město Praha

ŽenaVážně 30 let Praha

TOP  3.4.2020

Ahoj, jsem slečna po změně pohlaví z Prahy, tudíž už úplně obyčejná holka se vším co k ní patří a ráda bych poznala sympatického, inteligentního pohodáře na přátelství potažmo vztah. Mladší chlap určitě nevadí.

Ahoj, když zkusím najít na současné situaci nějaké plus, tak po dlouhé době mám čas na knížky, desky a vzdělávání a jsem uklizená z Prahy na Šumavu, kde můžu rozmazlovat mamky psy. Hledám parťáka zatím na občasné psaní a pak na randění, cesty, kulturu, kulinářské zážitky a uvidíme... 31 let, VŠ, blond, modré oči, 166 cm, nekuřačka. Mám ráda šeříky, cestování, metal, hory, vodu, psy, IT, knížky, malování... Až se uvolní opatření, nejvíc se těším na lukostřelbu, obložené chlebíčky a točené pivo :)

ŽenaVážně 31 let Praha

TOP  4.4.2020

Jsem 5. rokem připoutaná k invaĺidnimu vozíčku, protože jsem po nehodě zapomněla, jak chodit, ale jinak stále akční, příjemná, roztomilá a schopná se o sebe i o svého chlapa a částečně o domácnost postarat. Jsem milá a pokud mi chlap vyhovuje, tak mu snesu modré z nebe, prvořadá je pro mne důvěra a oboustranná absolutní upřímnost. Vždy se dá na všem domluvit se vzájemným vycházením si vstříc, jen chlap musí být aspoň tak schopný se postarat, jako já, ne méně schopný, nechci nikoho vychovávat.

ŽenaVážně 28 let Praha

TOP  4.4.2020

Hledám někoho ským si budu rozumět najde se tu někdo?

Hledám příjemného, komunikativního, energického a společenského pána, který si chce užívat pohodový život ve dvou:-) Práce na zahrádce, posezení u vínka, procházka do přírody, kultura či cestování ... jsou vítanými aktivitami.

ŽenaVážně 33 let Praha

TOP  2.4.2020

Ahojky, před chvílí jsem se vrátila z lesa, kde jsme s kamarády stavěli oplocenku pro nové stromy. Ráda tvořím s druhými. Dokáži žít velmi skromně, s málem peněz i věcí. Nedokáži žít bez Lásky, citů, dotyku, komunikace, bez přátel, práce a přírody.Mám ráda kvalitu. Kvalitní vztahy, kvalitní věci. Právě nyní se stěhuji do Prahy, protože jsem velmi společenský tvor a život v lesích mne ubíjel. Anděl mi přihrál bydlení v zahrádkářské kolonii v centru Prahy, chceš tam štípat dříví se mnou? :D PavlínaJmenuji se Julia, je mi 29 a hledám hodného, milého, spolehlivého, tolerantního muže od 30 do 45 let se smyslem pro humor na vážný vztah. Najdu? Děkuji za odpověď.

ŽenaVážně 29 let Praha

TOP  1.4.2020

Nejkrásnější na světě nejsou věci, ale chvíle a okamžiky procítěné srdcem.. Hledám a nenacházím člověka, který mi pomůže vidět slunce tam, kde je obloha zamračená.. Který ve mě bude věřit, který mě bude mít rád jednoduše pro to, kým jsem.

ŽenaVážně 34 let Praha

TOP  1.4.2020

Pohodová holka hledá podobně naladěný protějšek na vážný vztah, trávení společných chvil a časem založení rodiny. :) Prosím o poslání tvojí fotky (pokud ji nemáš v profilu). Díky ;)