Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníHlavní město Praha

ŽenaVážně 39 let Praha

TOP  9.4.2020

Každý z nás má srdce... Ale bohužel problém je...že ne každý je schopen ho použít...

ŽenaVážně 35 let Praha

TOP  9.4.2020

Ahoj jsem sympatická a milá žena :). Je mi 35 let a mám syna kterému je deset let. Ráda bych poznala milého muže pouze z Prahy ve věku 35-42 let na společné výlety, který má rád děti a rád jezdí na kole atd.

Maminka hleda kluka na vazny vztah, plny lasky, opory, bez lzi a podvadeni...najde se tu rozumny kluk, ktery uz vi, co od zivota chce?

Hledam muze z Prahy, kteremu se libi baculky. S vyresenou minulosti, optimistu... A nad 175cm vysokeho :-)

ŽenaVážně 36 let Praha

TOP  9.4.2020

Hledám protějšek pro život. Ráda bych poznala muže, který ví, co chce a nebojí se sdílet radosti i starosti s tím druhým. Život je krátký a musí se žít naplno :-) Jen vážně ;-) Budu se těšit na odpovědi s fotkou (věk max okolo 40) :-)

ŽenaVážně 38 let Praha

TOP  9.4.2020

Ráda bych nalezla přítele s vyřešenou minulosti, sportovně založeného, se všeobecným přehledem, vlastním zázemím, mobilního. Ve věku 37-54.Vyskou od 1.80 výše. Rodinu zakládat nechci.

ŽenaVážně 39 let Praha

TOP  9.4.2020

Přeji Vám pěkný den.Prožila jsem harmonické dětství.Vím, co chci a nechci.Do budoucna mám stále mé cíle.Má profese mě velmi naplňuje.Plně se věnuji všem mým zájmům.Když je problém, řeším ho.Minulý vztah mám navždy uzavřený.Nalezl jste shodu?Pokud ano a nevadilo-li by Vám, že jsem slabozraká, budu se těšit na Vaše řádky.Máte-li děti, byla bych jim dobrou kamarádkou.Kila navíc u muže mi vůbec nevadí.Osobní setkání ukáže vše než foto.Čas nám napoví, zda bychom mohli vytvořit pevný vztah pro život.Děkuji.ŽenaVážně 34 let Praha

TOP  8.4.2020

Ahoj, nechť se ozve pouze ten, komu nevadí, ze není žena hubená a hledá i jiné vlastnosti na ni než vizáž postavy...

ŽenaVážně 40 let Praha

TOP  8.4.2020

Ahoj všem vzhledem k naší situaci v ČR přesto hledám prima kluka -chlapa, který umí přivrtat hřebík, třeba vymalovat umí pracovat i rukama i třeba hlavou)je praktický do života)je s ním zábava, bude mít rád cestování, prostě normální věci.Jsem z Prahy , ale nevadí mi žít i na vesnici, umím zatopit, posekat dříví, pěstovat bylinky, zabít kapra, cokoliv venku i na zahradě.Jsem obyčejná holka která umí pracovat rukama.Neváhej a odepiš )))

ŽenaVážně 40 let Praha

TOP  8.4.2020

Chlapa do ne-pohody, na stalo, opora a duvera