Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníHlavní město Praha

ŽenaVážně 42 let Praha

TOP  8.4.2020

Ahoj... Hledám svou druhou polovičku pro společný život. Chci s Tebou sdílet vše krásné, co nám život přináší. Ráda bych založila rodinu, proto opravdu prosím jen vážná seznámení, nekuřák z Prahy a velmi blízkého okolí, ve věku 38 - 46 let, s vyřešenou minulostí a zodpovědným postojem k životu. Nevadí pokud jsi již rozvedený a máš nějaké děti. Prosím vždy uvést foto, je fér vědět s kým máme vzájemně tu čest. Těším se na Tebe. :-)

ŽenaVážně 36 let Praha

TOP  9.4.2020

Hledám protějšek pro život. Ráda bych poznala muže, který ví, co chce a nebojí se sdílet radosti i starosti s tím druhým. Život je krátký a musí se žít naplno :-) Jen vážně ;-) Budu se těšit na odpovědi s fotkou (věk max okolo 40) :-)

ŽenaVážně 38 let Praha

TOP  9.4.2020

Ráda bych nalezla přítele s vyřešenou minulosti, sportovně založeného, se všeobecným přehledem, vlastním zázemím, mobilního. Ve věku 37-54.Vyskou od 1.80 výše. Rodinu zakládat nechci.

ŽenaVážně 39 let Praha

TOP  9.4.2020

Přeji Vám pěkný den.Prožila jsem harmonické dětství.Vím, co chci a nechci.Do budoucna mám stále mé cíle.Má profese mě velmi naplňuje.Plně se věnuji všem mým zájmům.Když je problém, řeším ho.Minulý vztah mám navždy uzavřený.Nalezl jste shodu?Pokud ano a nevadilo-li by Vám, že jsem slabozraká, budu se těšit na Vaše řádky.Máte-li děti, byla bych jim dobrou kamarádkou.Kila navíc u muže mi vůbec nevadí.Osobní setkání ukáže vše než foto.Čas nám napoví, zda bychom mohli vytvořit pevný vztah pro život.Děkuji.

ŽenaVážně 38 let Praha

TOP  8.4.2020

Ráda poznám zajímavého muže, udržovaného fyzicky i mentálně, inteligentního a stabilního, pro všestranný a hluboký, ale zároveň svobodný a nikde nijak netísnící vztah. Respekt a důvěra Já krásná paní, pevné, ženské postavy lehce excentrická, ale mile :) Sečtělá a přemýšlivá. Vášnivá i laskavá. Chybí mi pevná, zároveň nežná mužská náruč. Praha a foto prosím. Více mailem. Děkuji

ŽenaVážně 40 let Praha

TOP  8.4.2020

Ahoj všem vzhledem k naší situaci v ČR přesto hledám prima kluka -chlapa, který umí přivrtat hřebík, třeba vymalovat umí pracovat i rukama i třeba hlavou)je praktický do života)je s ním zábava, bude mít rád cestování, prostě normální věci.Jsem z Prahy , ale nevadí mi žít i na vesnici, umím zatopit, posekat dříví, pěstovat bylinky, zabít kapra, cokoliv venku i na zahradě.Jsem obyčejná holka která umí pracovat rukama.Neváhej a odepiš )))

ŽenaVážně 40 let Praha

TOP  8.4.2020

Chlapa do ne-pohody, na stalo, opora a duveraHledám lásku a partnerství. Mezi mé záliby patří procházky, příroda, četba, divadlo, kino, inline, badminton, lyže ... vše v rekreačním módu. Mám dvě děti ve střídavé péči. Jsme z Prahy.

ŽenaVážně 41 let Praha

TOP  7.4.2020

Ahoj, ráda bych tu našla svobodného nezadaného muže se smyslem pro humor. Pokud možno žádného velkého sportovce :-) Muže, který volný čas raději než v posilovně tráví na zahrádce - aktivně při práci i pasivně na lehátku na sluníčku nebo ve stínu u grilu:-) rád si vyjde na procházku, vyrazí na výlet či za kulturou nebo si rád odpočine u televize či při poslechu muziky. Prosím ozvi se jen v případě, že Ti nevadí delší dopisování si. Ráda se s Tebou setkám, ale až se lépe poznáme :-)

ŽenaVážně 40 let Praha

TOP  7.4.2020

Hledám vysokého pohledného chlapa ( od 184 cm ) se smyslem pro humor , pro rodinu a společnou budoucnost do 50 let z Prahy nebo z Chlumce nad Cidlinou . Zájmy: sport pasivně , kino, příroda, cestování ( nejlépe ve dvou ) , přátelé , zábava, chaloupka. Z partnerovi strany děti nejsou překážkou. Hledám pouze vážný vztah! Jsem svobodná, zatím bezdětná , ale děti určitě chci. Cítíš-li to stejně , ozvi se a dál se uvidí. Odpovědi pouze s přiloženým fotem. Veronika