Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníPříbram

ŽenaVážně 28 let Příbram

TOP  20.2.2020

Hledám i kamarádský vztah, pokud by to přerostlo v něco víc - jedině dobře. Jsem celkem uzavřená, stydlivější. Ráda poslouchám rockovou hudbu, zajdu na koncert/fesťák, do divadla, kina, s pejskem ven, na výlet do přírody nebo na skleničku. Necourám po barech a diskotékách. Partner by měl být komunikativní a "rozkecat" mě, ideláně nekuřák, bezdětný - ale do budoucna děti chce. Toleranci, důvěru, věrnost, přiměřenou žárlivost, úctu beru jako základ vztahu. Velmi důležitá je láska ke zvířatům.

ŽenaVážně 40 let Příbram

TOP  17.2.2020

Ahoj Já 40 /174/65 kg. Najdu pozitivně naladěneho muže se smyslem pro humor, nezadaného, inteligentního sympaťáka z blízkého okolí pro seriózní vztah? Tolerance a vzájemná úcta lásku do života. Foto potěší.Děkuji, hezký den

ŽenaVážně 65 let Příbram

TOP  17.2.2020

Hledám přítele pro všední den, neděle. Upřímný, chytrý, něžný, pohodový měl by být, duši kluka mít. Ať umí dávat, nejen brát a nezapomněl se smát. Cestování, kultura, příroda ať ho baví, to bude ten pravý. Ať umí ženě podat květ, s takovým mě bude bavit svět. Hledám to, co nedá se zaplatit penězi, v bohatství pravé štěstí nevězí.

Ahojky hledám nějakého fajn parťáka pro sebe a svoji 10letou dceru ;)

Hledám muže, hledám oporu pro zbytek života, muže, s kterým se budu zase smát, na kterého se budu těšit, muže, který mě vezme za ruku, obejme a řekne, mám tě rád, muže, který si mě bude vážit. Muže, s kterým se budu radovat z maličkostí. To samé nabízím i já. Nechci jen brát, ale také dávat. Jediná podmínka, že bude nekuřák.

Já 47 rozv/ SŠ.s vyřešenou minulostí. Ráda se seznámím s mužem přiměř.věku. Mé zájmy rodina, cestování, příroda, hlavně pěší turistika.

Najde se fajn muž co nechce být taky sám, bydlím v Týně nad VltavouDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 50 let
Tábor
Žena | 39 let
Praha
Žena | 47 let
Frenštát p. Radhoštěm
Žena | 38 let
Ostrava

Jsem 46 letá žena, mám dvě děti, jednomu bude 19 let, druhému 10 let, hledám muže o kterého se budu moci opřít, když mi zrovna nebude nejlépe, a objetí a láska mi také chybí. Jinak jsem upřímná a nesnáším lež, která teď bohužel vládne, děkuji za případné odpovědi Martina

ŽenaVážně 45 let Příbram

TOP  27.1.2020

Chtěla bych poznat muže vyšší (185 +) a mužnější postavy (ne úplně štíhlé), pozitivního, veselého a aktivního. Prosím o foto, pokud mě osloví, pošlu své.

ŽenaVážně 29 let Příbram

TOP  28.1.2020

Hledám normálního chlapa, co nemá milion výmluv co a proč nejde. Jsem mamka dvou čertíků, co rádi podnikáme výlety. Najde se někdo kdo nás bude mít rád a bude chtít s námi trávit čas třeba i u rodinného krbu? Chlapa do postele nehledám. Činy místo planých slibů :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 23 let
Kutná Hora
Žena | 53 let
Třebíč
Žena | 54 let
České Budějovice
Žena | 36 let
Šumperk