Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníPelhřimov

Hledám seznámení s fajn mužem, který rád zajde do divadla, kina, má rád přírodu, výlety, zvířata, rád cestuje....Nehledám ani sponzora, ani bydlení, ale rovnocenného partnera. Jsem nekuřačka s vyřešenou minulostí a totéž očekávám od partnera. Nehledám flirt ani muže na dopisování, ale vážný vztah. Jestli máš pocit, že mé řádky jsou blízké tvým myšlenkám, pak zbývá jen o sobě napsat pár slov a třeba se potkáme.

Život se nepíše, život se žije. Každá myšlenka, kterou myslíme a každé slovo, které vyslovíme, vytváří naši budoucnost. Změníte-li své myšlení, změníte svůj život. Vdova, z oblasti Vysočina, bezdětná, romantická, 55/156/58, hledá kamaráda, časem možno i víc, bezdětného, romantického, přiměřeného věku který chce žít život. Zájem: Příroda. Les. Hory. More. Vodopády. Kolo, turistická, cestování, tenis, bowling, běžky, pink-ponk, šachy, posezení u ohně, a spoustu dalších krásných zážitků...

Hledám muže, který je veselý nezkazí žádnou legraci, jsem rozvedená plnoštíhlá veselá upřímná chtěla bych trvalejší vztah. Jsem taková jaká jsem piš odpovím..

Jsem rozvedena, s 14 ti letym synem. Pracuji jako ucitelka ve skolce. Jsem z c ela obycejna zena, umim se radovat z kazde malickosti. V zivote jsem zatim moc stesti nemela, tak treba se na mne usmeje v podobe prima kamarada, pritele. Cas vsechno ukaze.

Ahoj, jsem mladá mamina s dvouletou cacorkou, na kterou se tatínek vykašlal a chtěli bychom k sobě někoho normálního, hodného, co by nás měl obě rád a užili společne chvíle, výlety, srandu a i všední chmury, co přijdou.

Ráda bych našla aktivního muže se smyslem pro rodinu. Mám ráda pohyb, přírodu, výlety a smysluplnou práci.Nerada ztrácím čas sezením u televize. Mám 2 děti....

Hledám kamaráda kolem 70-73 let, nekuřáka s vyřešenou minulostí, s vlastním bydlením, který má rád klid a pohodu, má rád výlety jak u nás, tak v zahraničí, rád poznává nové věci, no prostě príma muž do pohody i nepohody. Jsem dlouho rozvedena, bydlím sama. Pokud budeš mít zájem, napiš.....Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 70 let
Praha
Žena | 34 let
Praha
Žena | 35 let
Cheb
Žena | 62 let
Liberec

Hledám muže, který bude milujícím partnerem a otcem pro mého synka. Bude hodný a bude ochoten se o nás postarat. Nejlépe může, co nepije.

Kráčej semnou celým životem.........a budu mít vše co na cestu potřebuji.....

Ahoj, jsem 45/174, SŠ, mám ráda rekreačně kolo, procházky, lehce lyže...a víceméně trochu od každého něco. Hledám chlapa, který projeví i city. Tak tedy budu čekat, jestli se někdo vůbec ozve.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 44 let
Praha
Žena | 65 let
Praha
Žena | 49 let
Opava
Žena | 39 let
Praha