Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníDěčín

Hledám přátelství nic víc...

ŽenaVážně 47 let Děčín

TOP  20.3.2020

..treba jeste kamarada.ktery chce zazivat hezke chvile.....vetsinou to tady je tak ze nekdo napise .odpovi se a vic nic...tak opravdu kdo vi co chce a ma zajem , nebo mel by o boubelku.zenu prostorove vyraznou..komu to nevadi....nejsem primo z Decina kus dal na sever teda....uplne na sever....kumu chybi ten druhy ...

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Hledám muže s vyřešenou minulosti na společnou cestu budoucnosti.

ŽenaVážně 46 let Děčín

TOP  6.3.2020

Nehledám svalnatého Alfa samce, ale někoho kdo ví jak mám ráda kávu a s kým si budu mít co říct.. :-)

ŽenaVážně 47 let Děčín

TOP  14.2.2020

Nevím, zda je až tak důležité psát do textu inzerátu něco více, stejně to mnohé až tolik nezajímá. Avšak, pokud se tu najde muž, kterého více zajímá má osoba jako celek, s rozumem na správném místě, mé zájmy, můj náhled na život, pocity, názory a jiné, napíšete mi. Myslím, že více písmen, osobní komunikace dokáže odhalit více, než pár vět v této kolonce.

ŽenaVážně 47 let Děčín

TOP  13.2.2020

Jsem pohodová žena s úsměvem ve tváři. Ráda poznám milého, příjemného muže, který je komunikativní, má rád přírodu, turistiku, rád zajde do kina, do divadla a alespoň lehké sportování mu není cizí. Ráda vyjedu na kole, vyjdu do přírody. Zajímám se o sborový zpěv, který mi dává velkou energii a přináší radost. Myslím, že jsem veselá a pozitivní. Pokud vás zaujmu, klidně se zeptejte.. Pár písmenek nedá až tak moc informací o člověku, jak písmenek více nebo příjemné posezení u kávy.

ŽenaVážně 47 let Děčín

TOP  18.1.2020

Zase se s někým smát....Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 44 let
Praha
Žena | 44 let
Praha
Žena | 46 let
Most
Žena | 44 let
Praha

Hledám kamaráda jsem obyčejná žena plnoštíhlá a samota je dlouhá

ŽenaVážně 46 let Děčín

TOP  14.12.2019

Hledám hodného muže, který ví co od života chce.

ŽenaVážně 46 let Děčín

TOP  6.12.2019

Pro naši ostýchavou a životem zklamanou kolegyni na prahu pětačtyřicítky hledáme solidní spřízněnou duši na krásné chvíle ve dvou. Co bude následovat dále, je prozatím ve hvězdách. Neboj se a ozvi se nám. Více Ti prozradíme v soukromé zprávě.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Opava
Žena | 47 let
Praha
Žena | 48 let
Trutnov
Žena | 49 let
Praha