Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníDěčín

Najde se, ozve se normální chlap motorista po šedesátce?bydlení nehledám, mám vlastní, no a samota není dobrý společník, když jsou na vše dva, je to bezva.Když mi napíše muž vyšší postavy=od 178cm výšky a aby ho vítr neodnes...co neholduje pití a nehulí jak komín, co víc si přát.Mám snad naději být zase šťastná???

ŽenaVážně 47 let Děčín

TOP  14.2.2020

Nevím, zda je až tak důležité psát do textu inzerátu něco více, stejně to mnohé až tolik nezajímá. Avšak, pokud se tu najde muž, kterého více zajímá má osoba jako celek, s rozumem na správném místě, mé zájmy, můj náhled na život, pocity, názory a jiné, napíšete mi. Myslím, že více písmen, osobní komunikace dokáže odhalit více, než pár vět v této kolonce.

ŽenaVážně 47 let Děčín

TOP  13.2.2020

Jsem pohodová žena s úsměvem ve tváři. Ráda poznám milého, příjemného muže, který je komunikativní, má rád přírodu, turistiku, rád zajde do kina, do divadla a alespoň lehké sportování mu není cizí. Ráda vyjedu na kole, vyjdu do přírody. Zajímám se o sborový zpěv, který mi dává velkou energii a přináší radost. Myslím, že jsem veselá a pozitivní. Pokud vás zaujmu, klidně se zeptejte.. Pár písmenek nedá až tak moc informací o člověku, jak písmenek více nebo příjemné posezení u kávy.

ŽenaVážně 52 let Děčín

TOP  10.2.2020

ráda bych našla přítele pro společný volný čas

ŽenaVážně 28 let Děčín

TOP  7.2.2020

Ahojky všem Jsem stále 27leta maminka své 3 létě certice.. A hledáme k sobě parťáka...jsem baculka ale v ničem mě to neomezuje :) rádi máme výlety různého typu a i občas jen tak lenosit u pohadek...pokud by si nás chtěl poznat více stačí napsat a ráda na tvé otázky odpovím :)

ŽenaVážně 43 let Děčín

TOP  6.2.2020

Ještě stále věřím, že někde jsi? hledám muže, který má rád legraci, stojí si za svým slovem, ví co je v dnešní době čet. Jsem akční, proto k sobě nehledám domácího gaučáka, ale zase né adrenalinového šílence :) Veselého, pohledného týpka s vyřešenou minulostí, co má rád přírodu, rebela s jiskřivým pohledem a s velikým srdíčkem.

ŽenaVážně 48 let Děčín

TOP  4.2.2020

Muže štíhlé postavy ve věku kolem padesátky s kladným vztahem k přírodě, s fotem. Děkuji!!!Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 42 let
Praha
Žena | 42 let
Olomouc
Žena | 56 let
České Budějovice
Žena | 66 let
Praha
Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Hledám muže s vyřešenou minulosti na společnou cestu budoucnosti.

ŽenaVážně 99 let Děčín

TOP  31.1.2020

Ještě pohledná ale baculatější žena hledá kamaráda na rúzné aktivity od 63 let výše

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 35 let
Praha
Žena | 67 let
Kladno
Žena | 43 let
Praha
Žena | 34 let
Benešov