Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníLitoměřice

Hledám nezadaného muže do 65 let. Trochu kutila a ne pecivála , který leží jen u televize 63/160 plnoštíhlá

Po životním zklamání hledám hodného muže k vážnému seznámení. Muže pro pohodový vztah, založený na důvěře, vzájemné lásce a společných zájmech - cestování, cyklistika, kino, toulky přírodou, společnou dovolenou u moře. Hledám muže, se kterým bych se mohla radovat ze života a smát se. Cítíš se také sám?


Více inzerátů jsme ve zvoleném městě nenašli, prohledali jsme proto navíc i okres.

Ona hledá jeho : Vážná seznámení : okres Litoměřice

Který nezadany muž by chtěl strávit léto ve dvou. Nejlépe z UL, LT, TP, 60-65 nad 170.

Čas letí snad rychleji než voda a nese nás do nikam.... v tomto životě už nám toho zrádného času nezbývá. Najde se na této planetě někdo, kdo by chtěl do budoucna, aby i ty dny kdy prší, byly prozářené sluncem. Někdo, pro koho romantika není neznámé slovo. Srdce a květiny. Věra

Hledám partnera pro dny obyčejné i sváteční.Mám veselou povahu, jsem společenská, se smyslem pro humor, ráda chodím na vycházky ale nesportuji. Zajímám se o přírodu, zvířata, zahradničení.

Najde se muž, který dokáže vnímat to krásné, které se ještě kolem nás občas vyskytne. Který dokáže vyslechnout, poradit, pomoct hezkým slovem? Jsem dlouho sama s mými psími kamarády, kterých bych se nikdy nevzdala.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 64 let
Praha
Žena | 66 let
Mariánské Lázně
Žena | 61 let
Pardubice
Žena | 63 let
Plzeň