Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníMost

ŽenaVážně 46 let Most

TOP  14.2.2020

Blondýnka 43 / 171 / 68 upřímná, romantická by ráda poznala muže a lásku se kterým se zase budu smát. Chci asi moc. Vážný vztah Most.

ŽenaVážně 45 let Most

TOP  13.2.2020

Hledám, kamaráda, přítele, manžela v jedné osobě. Najdu?

ŽenaVážně 64 let Most

TOP  12.2.2020

Hledám protějšek na dožití, chci mít s kým zestárnout, mít v někom oporu, mít se na koho těšit....

ŽenaVážně 31 let Most

TOP  10.2.2020

Ahojky jsem Jana a je mi 30. Jsem z Ústeckého kraje a ráda bych našla partnera na celý život. Ráda čtu, sleduju seriály, procházky, výlety, památky, cestování, plavání a vaření. Pokud jsem zaujala budu ráda když se ozveš.

ŽenaVážně 64 let Most

TOP  7.2.2020

Normální, milá, hodná, sympatická žena......štíhlé postavy, SŠ nabízí kamarádství, přátelství.....Udělalo by mi radost odpověď muže přiměřeného věku s vyřešenou minulostí, hodného a seriozního, kde panuje úcta důvěra a láska.

ŽenaVážně 71 let Most

TOP  5.2.2020

Hledám muže na úrovni, nekuřáka, který ještě chce cestovat, užívat život, dávat a brát. Vztah ke kultuře a přírodě vítán.

Ráda bych zde poznala sympatického muže do 45 let, který by také chtěl mít vztah založený na vzájemném respektu. Nekuřačka, bezdětná. Ráda chodím na výlety a cestuji, peču různé dobroty, podívám se na nějaký film nebo si přečtu knížku. Zatím jsem neměla v lásce moc štěstí, tak třeba se to tady změní:)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 61 let
Pardubice
Žena | 37 let
Jílové u Prahy
Žena | 68 let
Most
Žena | 50 let
Praha

Hledám obyčejnýho, veselého, upřímného kamaráda, muže, který se dokáže bavit, má rád přírodu, rád si popovídá o všem možném.Jsem upřimná, pohodová, tolerantni, veselá které chybi protějšek.Tady jsem se spálila ale zkusím to tady ještě jednou.Snad se mi poštěsti.Jsem plnoštihlá mám modré oči, tmavši vlasy.

Asi nemáme moc šancí, ale...Gábina hledá Borise.Kdysi se naše cesty protknuly, ale...Máš milou sestru.

49/173 pohodářka - přestěhovala jsem se do Mostu - někdo na sladkou pusu? Prosím jen nekuřáky........

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 62 let
Praha
Žena | 54 let
Karlovy Vary
Žena | 50 let
Praha
Žena | 32 let
Praha