Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníTeplice

ŽenaVážně 57 let Teplice

TOP  26.2.2020

Už nechci být S TEBOU - já už nechci BÝT BEZ TEBE!!!

ŽenaVážně Teplice

TOP  26.2.2020

Hledám hodniho kluka co ma rad deti

ŽenaVážně 56 let Teplice

TOP  19.2.2020

55 letá žena se zájmem o přírodu, výlety, kulturu, tanec a zábavu hledá upřímného a spolehlivého muže nekuřáka, přiměřeného věku a zájmů pro příjemnou cestu životem založenou na vzájemné úctě a toleranci Je důležité si uvědomit co od života chci, zda jistotu, upřimnou lásku, rodinu nebo jen vzrušení, touhu.V tom je hlavní pointa celé situace na počátku seznamování touha nerovná se láska, je to jen chvilkově opojný pocit štěstí, který jak rychle začal tak rychle skončí

1. Na trvalý a vážný vztah hledám zaměstnaného vysokoškoláka nekuřáka vyšší postavy (ne dělníka). Prosím o zaslání současného fota celé postavy, e-mailové adresy a sdělení nynější profese. 2. Na internetu mi lidé často píší, že se mi letos dvořilo dvacet dva vysokoškoláků. Není to pravda, psal mi např. jeden finančně nesoběstačný muž z německého průzkumu celkem dvacet dvakrát a není na ženy.

ŽenaVážně 60 let Teplice

TOP  8.12.2019

Jsem asi ještě ze staré školy, hledám rytíře pro život, nesobeckého, vnímavého, s otevřenou myslí a srdcem , který má rád přírodu, cestování, kino. Divadlo najdu ?

Najdu spolehlivého, nezadaného chlapa s duší kluka se smyslem pro humor, zájmem o přírodu, fotografování, cestování, chození po horách, koupání a šnorchlování v moři, jezdění na kole, na lyžích a běžkách? Kterému nečiní problém občas zajít do kina, divadla nebo na výstavu? Nejraději VŠ nebo SŠ s vlasy, vyšší štíhlejší postavy – nad 175 cm. Ozvu se na odpovědi s vaší vlastní fotkou, případně vyměním, děkuji za respektování.

ŽenaVážně 57 let Teplice

TOP  30.10.2019

Nehledám majetek, nehledám sponzora, nehledám tátu pro děti. Hledám to, co mi už dlouho chybí - zájem, kontakt, společně trávený čas, slova "mám Tě rád".

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 56 let
České Budějovice
Žena | 54 let
Karlovy Vary
Žena | 56 let
České Budějovice
Žena | 59 let
Mladá Boleslav