Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníTeplice

ŽenaVážně 59 let Teplice

TOP  9.5.2020

Už nechci být sama, ráda se seznámím s mužem, který chce poznat pohodářku, která nic nehrotí, ráda jde na procházku do přírody nebo navštíví nějakou tu památku, dovolená u moře mi nic neříká u nás máme plno krásných míst

ŽenaVážně 62 let Teplice

TOP  3.4.2020

Nasel by se tu hodnej pan co to mysli vazne?Pokud ano, tak napis :)

ŽenaVážně 63 let Teplice

TOP  9.3.2020

Ráda bych poznala sympatického, spolehlivého a aktivního partnera - nekuřáka, který má rád přírodu, občas kolo, procházku či túru po našich horách, někdy i nějaký výlet. Je tady někde?

ŽenaVážně Teplice

TOP  26.2.2020

Hledám hodniho kluka co ma rad deti

1. Na trvalý a vážný vztah hledám zaměstnaného vysokoškoláka nekuřáka vyšší postavy (ne dělníka). Prosím o zaslání současného fota celé postavy, e-mailové adresy a sdělení nynější profese. 2. Na internetu mi lidé často píší, že se mi letos dvořilo dvacet dva vysokoškoláků. Není to pravda, psal mi např. jeden finančně nesoběstačný muž z německého průzkumu celkem dvacet dvakrát a není na ženy.

ŽenaVážně 60 let Teplice

TOP  8.12.2019

Jsem asi ještě ze staré školy, hledám rytíře pro život, nesobeckého, vnímavého, s otevřenou myslí a srdcem , který má rád přírodu, cestování, kino. Divadlo najdu ?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha
Žena | 57 let
Jihlava
Žena | 63 let
Kroměříž
Žena | 60 let
Praha